Контакти

ДП «Львіввугілля»

вул. Б. Хмельницького 26, м.Сокаль, Червоноградський р-н, Львівська обл., Україна, 80001

E-mail: lvug@bis.net.ua

тел. +38(03257)2-32-39

Гаряча лінія

ПОВІДОМИТИ ПРО КОРУПЦІЮ

Телефон для звернення:

+38(03257)2-04-59

Календар
Березень 2013
П В С Ч П С Н
« Лют   Кві »
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Авторизація
Архів

IMG_7739Згідно телеграми заступника директора департаменту вугільної промисловості енергетики та вугільної промисловості України Ковальова Н.В. спеціалістами ДП “УкрНДІвуглезбагачення” разом з працівниками шахти «Степова» ДП «Львіввугілля» було проведено дослідження поверхнево-технологічного комплексу шахти і ефективності технології зниження зольності видобувного вугілля шахтою на установці вакуумно-пневматичної сепарації, виготовленої силами шахти і встановленої на промисловому майданчику.В будівлі поверхневого комплексу шахти «Степова» ДП «Львіввугілля» видобута гірнича маса з бункеру  скіпового підйому за допомогою живильника КТ-14 подається на сортувальне решето попередньої класифікації ГІТ-51 для його сортування по класу 50мм. Сортувальне решето з розмірами отворів 50х50 мм. пропускає гірничу масу на стрічковий конвеєр В-1000, який транспортує дану фракцію в з/д вагони чи на вугільний склад. Якщо із шахти поступає гірнича маса з великою кількістю породи, то на стрічковому конвеєрі (позиція №7) вибирає вугілля і направляє його по вугільному маршруту.  Решта гірничої маси за допомогою лемеша направляється в породний бункер.Порода із прийомних бункерів за допомогою живильника ПКЛ-12 завантажується в технологічний транспорт та вивозиться на терикон. З вугільних ям вугільного складу за допомогою живильника КТ-14 вугілля потрапляє на конвеєр В-1000 і В-1200, а згодом у з/д вагони.Установка по зниженню зольності видобувного вугілля методом вакуумно-пневматичної сепарації у висхідному потоці повітря. Знаходиться вона на промисловому майданчику і складається з:  – сортувального решета типу ГШ, призначеного для відсіву вугілля класу 0-13 мм і виділення машинного класу +13 мм для подальшого збагачення; – стрічкового сітчастого конвеєра, призначеного для транспортування машинного класу під сопло вітрогінника; – сопла і вітрогінника ВДН-9 (3 шт.), через  який всмоктується потік повітря, захоплюючи за собою вугільні зерна визначеної об’ємної густини;

 - бункерів для збору продуктів збагачення (3 шт.) і подачі їх на відповідний стрічковий конвеєр;

 - стрічкового обладнання, розробленого шахтою для додаткового відділення плоских частин промислового продукту і породи з концентрату;

- системи аспірації (відсмоктування) пилу.

Установка працює наступним чином

Вугілля класу +13мм, що надходить на сепарацію розподіляється по поверхні стрічкового сітчастого конвеєра транспортуючись, по якому почергово потрапляє в зону першого, другого й третього повітряного соплу, які розташовані поперек рухомого по конвеєру матеріалу. Через перше сопло з визначеною швидкістю всмоктується повітря, за допомогою якого куски вугілля меншої густини захоплюються повітряним потоком та потрапляють до бункеру першого концентрату. Цей повітряний потік створюється за рахунок роботи вентилятора, з’єднаного через бункер з соплом.

Більш важкі шматки залишаються на конвеєрі і далі транспортуються до зон другого та третього соплів, де, захоплюючись повітряним потоком визначеної швидкості, потрапляють до бункеру другого, а згодом третього концентрату. За допомогою частотного перетворювача привода вітрогінника (вентилятора) підбирається необхідний розхід повітря, забезпечуваний при заданому перетині сопла необхідну швидкість повітряного потоку.

 Найважчі шматки матеріалу залишаються на конвеєрі й транспортуються в ємкість для породи.

Концентрат з першого, другого і третього бункерів за допомогою розвантажувачів потрапляє на відповідний конвеєр концентрату, вкінці котрого розроблено шахтою та встановлено обладнання трибосепарації (короткий стрічковий конвеєр, встановлений під кутом 30 градусів) для додаткового відділення плоских частин промпродукту і породи з концентрату.

Окрім цього, установка повітряно-пневматичної сепарації оснащена системою аспірації пилу з кожного бункеру і подачею її в товарний продукт, системою автоматичного управління і регулювання швидкості повітряного потоку, також пускова та аварійна сигналізація.

Виготовлена на шахті «Степова» установка вакуумно-пневматичної сепарації вугілля з організацією в рабочій зоні висхідного повітряного і сполученого з ним вихрового потоку, у якому виникає збагачення вугілля і проміжних фракцій, абсолютно відрізняється від інших українських апаратів пневматичного збагачення.

Результати дослідження ефективності технології зниження зольності видобувного шахтою вугілля на цій установці представленні в таблицях 1 і 2.

Аналіз результатів дослідження продуктів збагачення рядового вугілля шахти «Степова» методом вакуумно-пневматичної сепараці в період переробки режимів і проведення випробовувань роботи установки показує, що зольність видобувного вугілля знижується на 10-17% (з 33,4-40,9% до 17,8-27,6%), при цьому зольність збачагучального класу +13мм знижується на 18-32% (з 35,7-54,4% до 16,1-22,7%), а зольність відходів збагачування становить 70,2-81,6%. Вихід товарної продукції при збагачуванні вугілля пнемо-вакуумній установці становить 73,6-78,9%.

Результати фракційного аналізу продуктів збагачення вугілля показали, що засмічення першого і другого концентрату важкими фракціями становить 8,9-9,7%, а засмічення породи легкими фракціями становить 4,6%, що відповідає межам засмічення концентрату, отриманого в пневматичних сепараторах, функціонуючих в Україні. Із концентрату, отриманого на третьому конвеєрі, необхідно додатково вилучати породні фракції методом трибосепарації

Якість товарної продукції може бути відрегульована кількістю витягнутого концентрату на 1-й, 2-й і 3-й стадії збагачення, а також застосуванням пристроїв трибосепарації для додаткового видалення плоских породних шматків з того чи іншого концентрату.IMG_7733

Результати роботи установки обговорювались на технічній раді з директором Департаменту вугільної промисловості Міненерговугілля Олександром Васильовичем Вівчаренком. Також були присутні: Ковальов М.П. -  заступник директора Департаменту вугільної промисловості; Володін В. В. – завідувач сектору збагачення і якості вугілля Управління виробничих програм Міненерговугілля; Клюка М. І. – генеральний директор ДП «Львіввугілля»; Акімов О.А. – технічний директор ДП «Львіввугілля»; Смеречанський С. С. – головний інженер шахти «Степова»; Заболотній А. Г. – генеральний директор ДП «Волиньвугілля»; Радченко В. В. – директор інституту «УкрНДІпроект»;  Помохин В. Я. – головний спеціалість ДП «УкрНДІпроект»; Морозова Л. А. – заст. директора по науковій роботі ДП «УкрНДІвуглезбагечення»; Берлін А.М. – провідний науковий співробітник ДП «УкрНДІвуглезбагачення» та інші.

            На основі перевірки поверхнево-технологічного комплексу шахти і дослідження ефективності технологічного зниження зольності видобувного вугілля на вакуумно-пневматичній установці рекомендується:

-          вважати установку вакуумно-пневматичної сепарації, виготовлену силами шахти, працездатною і перспективною для збагачення вугілля.

-          дороблення, проектування і введення в експлуатацію на поверховому комплексі шахти «Степова».

-          провести випробування по збагаченню вугілля всіх шахт ДП «Львіввугілля» на цій установці і відпрацювати всі режими збагачення.

-          вдосконалити цей пристрій по додатковому вилученню плоских породних кусків із концентрату, залучуючи елементи трибовібросепаратора, розробленого ДП «УкрНДІвуглезбагачення».