Контакти

ДП «Львіввугілля»

вул. Б. Хмельницького 26, м.Сокаль, Червоноградський р-н, Львівська обл., Україна, 80001

E-mail: lvug@bis.net.ua

тел. +38(03257)2-32-39

Гаряча лінія

ПОВІДОМИТИ ПРО КОРУПЦІЮ

Телефон для звернення:

+38(03257)2-04-59

Календар
Вересень 2016
П В С Ч П С Н
« Сер   Жов »
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  
Авторизація
Архів

information-ukrОрганізатори конференції – Національна академія наук України, Міністерство енергетики та вугільної промисловості України, Інститут вугільних енерготехнологій НАН України, Громадська рада при Міннерговугілля України, Науково-технічна спілка енергетиків та електротехніків України, Комітет з питань науки та освіти Верховної Ради України та ін.

 Серед питань, які запланували обговорити науковці упродовж 3 днів роботи, – сучасний стан енергетики, ресурсна база паливно-енергетичного комплексу, шляхи заміщення природного газу в промисловості і комунальному секторі, вдосконалення паливопідготовки на ТЕС та ТЕЦ, технології спалювання в різних модифікаціях киплячого шару, газифікація та отримання хімічних продуктів з твердого палива, методи модернізації та реконструкції існуючих ТЕС та ТЕЦ тощо. Також буде приділено увагу питанням екології та використання альтернативних видів палива для отримання тепла та електроенергії.

 Від імені Громадської ради при Міністерстві енергетики та вугільної промисловості України та Ради ветеранів енергетиків учасників заходу привітав голова Громадської ради Семен Поташник. «Започаткована академіками Корчевим Ю.П. та Майстренком О.Ю., міжнародна конференція з 2004 року щороку збирає провідних спеціалістів у галузі теплоенергетики для обговорення нагальних питань розвитку паливно-енергетичного комплексу України», – зазначив він. Також С. Поташник наголосив, що теплові електростанції України залишаються гарантом енергетичної безпеки держави, оскільки вони працюють на вітчизняному твердому паливі та є маневровими потужностями.

 Голова Громадської ради зазначив, що для проведення реконструкції енергоблоків слід залучати вітчизняну науку з академічних інститутів та технічних університетів, а також фахівців котлобудівних, налагоджувальних та проектних організацій. Підкреслюючи важливість співпраці громадськості, науковців та влади, С.Поташник запевнив, що Громадська рада готова допомогти в розгляді ключових проблемних питань на рівні керівництва Міністерства, а також зазначив, що пропозиції, які пролунають у виступах учасників конференції, будуть враховані при розробці та розгляді нової редакції Енергетичної стратегії України.

Від Міненерговугілля участь у конференції взяв участь заступник директора Департаменту електроенергетичного комплексу К.Новиков, представники НТСЕУ.

Конференція проходить з 21 по 24 вересня у Великому конференц-залі НАН України.

За матеріалами сайту Міненерговугілля

http://mpe.kmu.gov.ua/minugol/control/uk/publish/article?art_id=245146208&cat_id=35109