Контакти

Завідувач відділу інтернет сайту

тел. +38(03257)2-32-39

E-mail:

shahtar_galich@meta.ua

Гаряча лінія

Телефон для звернення громадян та працівників

тел. +38(03257)2-04-59

E-mail адрес для листів гарячої лінії:

lvug-gariacha@meta.ua

Відповіді на звернення можна прочитати в розділі інформація або за вказаним посиланням

Відповіді

Авторизація
Календар
Травень 2018
П В С Ч П С Н
« Кві   Чер »
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  
Архів

30 травня 2018 року на шахті «Степова» ДП «Львіввугілля» відбулося  чергове  засідання  постійно діючої комісії з охорони праці.

У роботі ПДК з охорони праці брали участь в.о. директора шахти Микола Клюка, в.о. головного інженера Ігор Юрків, заступник директора з охорони праці Тарас Десятник, заступник директора з виробництва Богдан Майдюк, головний державний інспектор відділу нагляду у вугільній промисловості ГУ Держпраці у Львівській області Володимир Розалюк, страховий експерт з охорони праці Сокальського відділення Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Львівській області Ярослав Бойчук, лідери профспілок шахти, начальники відділів та служб, начальники дільниць, їх заступники та помічники, механіки.DSCF0623

Під час проведення ПДК заслухали інформацію заступника директора з охорони праці  Тараса  Десятника  щодо посилення відомчого контролю за станом безпечної експлуатації енергогосподарства, провітрювання гірничих виробок і справністю вентиляційних споруд, протипожежного захисту гірничих виробок та поверхневих об’єктів підприємства, безпечного ведення вогневих робіт, безпечної експлуатації поверхневих виробничих будівель та споруд. Також він доповів про порушення працівниками підприємства вимог трудової дисципліни, пояснення яких було заслухано на засіданні.DSCF0630

Володимир Розалюк  інформував працівників шахти про статистику нещасних випадків на підприємствах ДП “Львіввугілля”, що сталися протягом травня 2018 року та наголосив працівникам медичного пункту шахти на більш ретельних оглядах працівників, які мають хронічні захворювання, а начальникам дільниць  - щодо посилення уваги при здійсненні працівниками допоміжних операцій та проведення канатної відкатки. Крім цього, інспектор відмітив задовільний стан гірничих виробок та пилогазового режиму під час позапланових перевірок лави №132 та 118-го розвідувального штреку та дав позитивну оцінку керівництву шахти щодо забезпечення належних умов праці на робочих місцях. Інспектор зауважив, що із працівниками шахти проведено велику роботу щодо користування індивідуальними ізолюючими саморятівниками та покращено стан запасних виходів на дільницях.

Начальник зміни з виробництва Тарас Гембальський відзвітував про усунення порушень, які були виявлені ним під час обстеження гірничих виробок протягом квітня 2018 року.

На завершення засідання керівник шахти Микола Клюка довів до відома усім працівникам інформацію про роботу введеної в експлуатацію нової лави №132 та подальшу підготовку лав №134, 139, про виділення кредитних коштів для оснащення лави №565 в розмірі 228 мільйонів гривень, а також окреслив складну ситуацію, що виникла у ДП «Львіввугілля», а саме проблеми з відвантаженням та збагаченням рядового вугілля на ПАТ «Львівська вугільна кампанія».

Прес-служба ДП «Львіввугілля»