Контакти

ДП «Львіввугілля»

E-mail: lvug@bis.net.ua

тел. +38(03257)2-32-39

Сайт E-mail:

shahtar_galich@meta.ua

Гаряча лінія

Телефон для звернення громадян та працівників

тел. +38(03257)2-04-59

E-mail адрес для листів гарячої лінії:

lvug-gariacha@meta.ua

Відповіді на звернення можна прочитати в розділі інформація або за вказаним посиланням

Відповіді

Авторизація
Календар
Червень 2018
П В С Ч П С Н
« Тра   Лип »
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930  
Архів

Копия-DSCF4647На сьогодні найнагальнішою проблемою для ДП «Львіввугілля» є складна ситуація з  відвантаженням та переробкою рядового вугілля на збагачувальну фабрику ПАТ «Львівська вугільна компанія», що триває з квітня поточного року. Тому голова Львівської територіальної організації Профспілки вугільників України Олег Турчин та Регіонального об’єднання Незалежної профспілки гірників України м. Червонограда Віталій Оніжук 14 червня звернулись до т.в.о. генерального директора ДП «Львіввугілля» Олега Акімова з вимогою зібрати нараду для вирішення цього питання.

На нараді перший керівник держпідприємства довів до відома профспілок, що питання не вирішується вже третій місяць, незважаючи на суспільний резонанс та спільні зусилля. До розв’язання проблеми залучені депутати Львівської обласної ради, члени постійної комісії з питань будівництва, житлово-комунального господарства, енергоефективності, альтернативної енергетики, промисловості та інвестиційної політики на чолі з головою комісії Богданом Гагалюком, а також голова спеціальної комісії з вивчення ситуації роботи вугільних шахт Львівщини Ігор Грабінський, були численні письмові звернення на Міненерговугілля, але наразі суттєвих змін не відбулося.

 Зараз на вивантаження на фабриці стоїть цілий ешелон з понад шістдесяти вагонів. На аварійних складах шахт накопичилося понад 80 тис. тонн рядового вугілля. У зв’язку з цим зменшилися об’єми вугільного концентрату, який відвантажується на енергетику, тобто є значне зменшення обсягів товарної продукції. Це неминуче негативно вплине на надходження коштів на виплату заробітної плати, технологічні потреби й закупівлю матеріалів для введення нових лав. А також потягне за собою несплату податків до бюджетів різного рівня, що спричинить зростання соціальної напруги в шахтарських колективах та регіоні в цілому.

Крім того, на нараді піднімали питання щодо відвантаження рядового вугілля на Добротвірську ТЕС в обсязі 2500 тонн на добу, введення в подальшому низькозольної  лави №114 на шахті “Великомостівська” та  відвантаження напряму на енергетику  дозволить ДП “Львіввугілля” вийти з критичної ситуації.  Сьогодні ДП “Львіввугілля” відвантажує рядове вугілля в обсязі 15 вагонів на добу.

За підсумками наради з профспілками та директорами шахт були скеровані звернення Міністру Міненерговугілля Ігорю Насалику, народному депутату України Михайлу Бондару, головам Львівської облдержадміністрації Олегу Синютці та Львівської облради Олександру Ганущину, депутатам Львівської облради Ігорю Грабінському та Богдану Гагалюку, начальнику РВ Фонду держмайна України у Львівській обл. Миколі Копачу, головам Профспілки вугільників України Віктору Турманову та Незалежної профспілки гірників України Михайлу Волинцю.

Без-имени-1Це звернення підписане т.в.о. генерального директора Олегом Акімовим, директорами шахт, головою ЛТОППВПУ Олегом Турчиним, головами ППО шахт, головою РО НПГУ м. Червоноград Віталієм Оніжуком, головами  НПГУ шахт ДП “Львіввугілля”.

Песс-служба ДП “Львіввугілля”