Контакти

Завідувач відділу інтернет сайту

тел. +38(03257)2-32-39

E-mail:

shahtar_galich@meta.ua

Гаряча лінія

Телефон для звернення громадян та працівників

тел. +38(03257)2-04-59

E-mail адрес для листів гарячої лінії:

lvug-gariacha@meta.ua

Відповіді на звернення можна прочитати в розділі інформація або за вказаним посиланням

Відповіді

Авторизація
Календар
Листопад 2018
П В С Ч П С Н
« Жов   Гру »
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  
Архів

Graphic25 листопада т.в.о. генерального директора ДП «Львіввугілля» Олег Акімов провів щотижневу підсумкову нараду з керівниками апарату управління та начальниками відділів.

На початку наради Олег Анатолійович підбив підсумки роботи держпідприємства в жовтні поточного року. Наголосив, що і надалі зобов’язані зберегти планові показники, не зважаючи на проблеми по монтажу лав. І на особистому контролі залишається питання з виплати заробітної плати.

Також Олег Акімов поінформував присутніх про зустріч і розмову з головою Львівської ОДА Олегом Синюткою 2 листопада під час акції протесту шахтарських профспілок, де обговорювалися вимоги шахтарів, зокрема, і виплата заробітної плати. «Після розмови  очільника області з Прем’єр-міністром та профільним міністром, думаю, зрушення будуть на цьому тижні»,-зауважив перший керівник держпідприємства.

Далі згідно протоколу були розглянуті та напрацьовані основні питання на поточний тиждень.

Так, в.о. технічного директора Олександр Сафонов доповів про злагоджену роботу прохідницьких колективів, результатом яких вперше за  багато років стало дострокове виконання річного плану державним підприємством «Львіввугілля».  «Постачання в цьому році нового профілю для аркового кріплення дало такий позитивний результат. План з проходження гірничих виробок по держпідприємству виконано. На сьогодні є робочі питання, які ми вирішимо. Очікуємо виконання плану по шахтах в листопаді», – додав Олександр Сафонов.

Щодо роботи виробничої служби доповідав в.о. заступника генерального директора з виробничих питань Сергій Смеречанський: «План по держпідприємству на листопад становить 84,9 тис. тонн і є цілком для нас посильний. Основним на сьогодні є запуск двох лав: №305 на шахті «Червоноградська» та №428 на шахті «Відродження». Крім того, ведемо перемонтаж лав з 132 у 134 по «Степовій», щоб не було простоїв по шахті.»

Йшлося на нараді про поточні питання роботи підприємств в осінньо-зимовий період. Попри те, що державне підприємство вчасно і без перебоїв розпочало опалювальний сезон, виникають поточні питання, які вирішує енерго-механічна служба держпідприємства разом з  шахтними підрозділами.

Детально зупинилися на економічних, фінансових і юридичних питаннях. Заслухали інформацію керівників щодо охорони праці, кадрової роботи, інвестиційних проектів, роботи тендерного віділлу, Управліня якості вугілля та Вуглезбуту.

Олег Акімов чітко окреслив ряд завдань для керівників апарату управління.

Прес-служба ДП “Львіввугілля”