Контакти

ДП «Львіввугілля»

E-mail: lvug@bis.net.ua

тел. +38(03257)2-32-39

Гаряча лінія

Телефон для звернення громадян та працівників

тел. +38(03257)2-04-59

E-mail адрес для листів гарячої лінії:

lvug-gariacha@meta.ua

Відповіді на звернення можна прочитати в розділі інформація або за вказаним посиланням

Відповіді

Авторизація
Календар
Червень 2020
П В С Ч П С Н
« Тра   Лип »
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  
Архів

МОК конфпідбито під час онлайн-конференції, участь у якій від ДП «Львіввугілля» взяли заступник генерального директора з охорони праці Валерій Соколовський та начальник відділу служби охорони праці Віталій Вандзьо.

Нагадаємо, що у 2017-2020 роках шахта «Степова» стала пілотним підприємством для втілення проєкту МОП – нової системи управління охороною праці, основою якої є міжнародний ризикоорієнтований підхід. Головною метою проєкту є зниження нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань в гірничодобувній промисловості держави шляхом розробки сучасних підходів з безпеки та гігієни праці.

Учасники підсумкової конференції переглянули документальний фільм про найяскравіші моменти трирічної співпраці, підготовлений інформслужбою ДП «Львіввугілля».

Заступник начальника управління охорони праці, промислової безпеки та цивільного захисту Міненерго Ігор Ященко наголосив, що цю шахту обрано як флагмана не лише серед вугільних підприємств Львівщини, але й всього видобувного держсектору. Результатом проєкту є підвищення кваліфікації спеціалістів з охорони праці з усіх вугільних регіонів держави. Серед учасників визначено 15 експертів, що зможуть передавати набуті знання українським гірникам. Завдяки співпраці з МОП розроблено Національний стандарт з безпеки та охорони праці при видобутку вугілля. А рамкова конвенція МОП про основи, що сприяють безпеці та гігієні праці є однією з пріоритетних для майбутньої ратифікації в Україні. На першому етапі вже напрацьовано проект базового закону БГП.

Національний координатор проєкту МОП в Україні Сергій Савчук відзначив активну співпрацю ДП «Львіввугілля» та широке залучення гірничих інженерів до навчання у формі семінарів-тренінгів, які відбувалися на базі шахти «Степова».

Заступник генерального директора з охорони праці ДП “Львіввугілля” Валерій Соколовський подякував Міжнародній організації праці за можливість ознайомлення із найсучаснішими стандартами промислової безпеки і гігієни праці, постійну комунікацію та надання численних навчальних матеріалів. У рамках проекту МОП участь у семінарах та практикумах взяли участь понад півтисячі інженерно-технічних працівників шахт держпідприємства.