Відокремлений підрозділ

«Монтажнопрохідницьке управління»

ДП «Львіввугілля»

 

80102,  Україна, Львівська обл., IMG_1203

м. Червоноград, вул. Святого Володимира, 4а

Тел. (03249) 9-39-38

Електрона пошта: vpmpulvug@ukr.net


В.о. начальника управління – Паляниця Ігор Олександрович

 

Відокремлений підрозділ «Монтажнопрохідницьке управління» ДП «Львіввугілля» створено згідно з наказом ДП «Львіввугілля» від 10.06.2003р. №51.

Метою діяльності ВП «Монтажнопрохідницьке управління» є сприяння здійсненню ДП «Львіввугілля» встановлених завдань з виробничо-господарської, комерційної та інших видів діяльності, передбачених Статутом ДП «Львіввугілля», сприяння розвитку економіки і інвестиційної діяльності, одержання прибутку (доходу).

Управління створене для виконання спеціалізованих вузькопрофільних робіт з метою підвищення ефективності роботи шахт регіону. Основною виробничо-господарською діяльністю ВП «Монтажнопрохідницьке управління» ДП «Львіввугілля» є:

-         здійснення ремонту, підривки, погашення гірничих виробок;

-         проведення ремонтних робіт в шахтних стволах;

-         заміна армування в стволах шахт, завантажувальних і розвантажувальних пристроях, ремонт і заміна підйомних установок, конструкцій, копрів, іншого обладнання;

-         здійснення ліквідації аварій в стволах шахти та приствольних об’єктах;

-         буріння підземних свердловин (розвідувальних, водоспускних, вентиляційних);

-         ремонт стаціонарного обладнання (техкомплекси, котельні, вентилятори головного провітрювання шахт).

Відокремлений підрозділ «Монтажнопрохідницьке управління» ДП «Львіввугілля» виконує роботи на шахтах ДП «Львіввугілля», ДП «Волиньвугілля» та шахті «Надія». За період діяльності Відокремлений підрозділ «Монтажнопрохідницьке управління» розвиває виробництво, забезпечує виконання робіт, від яких залежить стабільна робота шахт ДП «Львіввугілля», підвищує технічний рівень і організацію виробництва.