Відокремлений підрозділ

«Монтажнопрохідницьке управління»

ДП «Львіввугілля»

 

80102,  Україна, Львівська обл., IMG_1203

м. Червоноград, вул. Святого Володимира, 4а

Тел. (03249) 9-32-38

E-mail: vpmpulvug@ukr.net


В.о. начальника управління – Паляниця Ігор Олександрович

 

Відокремлений підрозділ «Монтажнопрохідницьке управління» ДП «Львіввугілля» створено згідно з наказом ДП «Львіввугілля» від 10.06.2003р. №51.

Метою діяльності ВП «Монтажнопрохідницьке управління» є сприяння здійсненню ДП «Львіввугілля» встановлених завдань з виробничо-господарської, комерційної та інших видів діяльності, передбачених Статутом ДП «Львіввугілля», сприяння розвитку економіки і інвестиційної діяльності, одержання прибутку (доходу). 01.11.2019 року унаслідок реорганізації приєднано ВП “Управління виробничо-технологічного зв’язку” як цех виробничо-технологічного електрозв’язку. ВП “УВТЗ” перебуває у процесі припинення.

Управління створене для виконання спеціалізованих вузькопрофільних робіт з метою підвищення ефективності роботи шахт регіону. Основною виробничо-господарською діяльністю ВП «Монтажнопрохідницьке управління» ДП «Львіввугілля» є:

-         здійснення ремонту, підривки, погашення гірничих виробок;

-         проведення ремонтних робіт в шахтних стволах;

-         заміна армування в стволах шахт, завантажувальних і розвантажувальних пристроях, ремонт і заміна підйомних установок, конструкцій, копрів, іншого обладнання;

-         здійснення ліквідації аварій в стволах шахти та приствольних об’єктах;

-         буріння підземних свердловин (розвідувальних, водоспускних, вентиляційних);

-         ремонт стаціонарного обладнання (техкомплекси, котельні, вентилятори головного провітрювання шахт);

-      надання послуг фіксованого місцевого телефонного зв’язку з правом технічного обслуговування та експлуатації телекомунікаційних мереж і надання в користування каналів місцевого електрозв’язку, експлуатація засобів зв’язку, які знаходяться на балансі ДП “Львіввугілля”.