Відокремлений підрозділ

«Шахтоспецмонтажно-налагоджувальне управління»

ДП «Львіввугілля»

 80000 ,  Україна, Львівська обл., 

м. Сокаль, пл. Січових Стрільців, 8

Тел. 13-22, (03257) 7-37-28

Електронна пошта: vtd@naladka.pp.ua

Сайт: http://naladka.at.ua

 

Начальник – Саварін Микола Павлович

 

Відокремлений підрозділ «Шахтоспецмонтажно-налагоджувальне управління» ДП «Львіввугілля» створено згідно з наказом ДП «Львіввугілля» від 21.12.2007р. № 262.

Підприємство створено для виконання проектних, монтажних, пусконалагоджувальних та ревізійних робіт механічної та електричної частини стаціонарного обладнання, електропідстанцій, технологічних комплексів шахт.

Проводить монтаж та експлуатаційне обслуговування радіоізотопних приладів, виготовлення щитів, пультів електрообладнання, ремонт, повірку та клеймування контрольно-вимірювальних приладів, метан-реле, інтерферометрів.

Виконує спеціальні роботи по дефектоскопії зварних з’єднань, вимірювання зносу канатів.

 ВП «Шахтоспецмонтажно-налагоджувальне управління» ДП «Львіввугілля» працює за єдиною виробничо-технологічною програмою з Підприємством «Львіввугілля» і звітує перед ним про результати фінансово-господарської діяльності. Здійснює будь-які інші види господарської діяльності, якщо вони не суперечать чинному законодавству України і відповідають цілям і предмету діяльності, передбаченим в Статуті Підприємства.

 Підрозділ розвиває виробництво, постійно підвищує технічний рівень і організацію виробництва.

 ВП «Шахтоспецмонтажно-налагоджувальне управління» ДП «Львіввугілля» обслуговує відокремлені підрозділи ДП «Львіввугілля», ДП «Волиньвугілля» та  інші сторонні організації.