Відокремлений підрозділ

«Вантажно-транспортне управління»

ДП «Львіввугілля»

 

80100, Україна, Львівська обл., 

м.Червоноград, вул. Львівська, 59

Тел.: (03249) 3-96-74

E-mail: loсomotuv@ukrpost.net

 

Начальник управління – Барна Олександр Юлійович

 

ВП «Вантажно – транспортне управління» ДП «Львіввугілля» розпочало свою діяльність 7 квітня 1954 року, як транспортний цех тресту «Західшахтобуд». Статус ВП «Вантажно-транспортне управління» ДП «Львіввугілля» отримало згідно з наказом ДП «Львіввугілля» від 12.05.2008 р. № 118.

Підприємство створене з метою взаємодії з магістральним транспортом з надання послуг з перевезенні вантажів залізничним транспортом; будівництво і ремонт залізничних колій та під’їзних шляхів; виконання вантажно-розвантажувальних робіт краном на залізничному ходу.

ВП «Вантажно-транспортне управління» ДП «Львіввугілля» працює за єдиним процесом роботи відокремлених підрозділів ДП «Львіввугілля» та ВП ВТУ ДП «Львіввугілля» і звітує перед ДП «Львіввугілля» про результати фінансово-господарської діяльності, здійснює будь-які інші види господарської діяльності, що не суперечить чинному законодавству України і відповідають цілям і предмету діяльності, передбаченим Статутом Підприємства.

ВП «Вантажно-транспортне управління» ДП «Львіввугілля» надає транспортні послуги шахтам, ВП «Вуглезбут», Управлінню «Західвуглепостач» ДП «Львіввугілля» та іншим контрагентам.