Відокремлений підрозділ 

“Шахта “Межирічанська”

державного підприємства “Львіввугілля”

 

80100, Україна, Львівська обл.,

м. Червоноград

(03249) 4-22-49, факс (03249) 2-73-93

E-mail: vm3@bis.net.ua

 

Директор -  Крокош Ігор Володимирович

Головний інженер – Бециль Андрій Ярославович

Шахта №3 «Великомостівська» введена в експлуатацію в 1959 році. Згідно наказу Міністра палива та енергетики України від 2 лютого 2001 року за №50 шахта перейменована з №3 «Великомостівська» на «Межирічанська».

Проектна потужність – 750 тис. тонн. Встановлена виробнича потужність на 1.01.2010 р.- 500 тис. тонн в рік.

Підприємство очолювали:

  1. ГАЙДАШ Іван Митрофанович з 10.05.1958 р. по 10.04.1963 р.
  2. ГНИЛИЦЬКИЙ Афанасій Арсенійович з 10.04.1964 р. по 01.07.1965 р.
  3. КІЗУБ Анатолій Іванович з 01.07.1965 р по 15.06.1980 р
  4. ПІКУЛА Степан Федорович з 16.06.1980 р. по 24.11.1986 р.
  5. ДИМІНСЬКИЙ Петро Петрович з 13.01.1987 р. по 01.07.1992 р
  6. КОВАЛИШИН Олексій Петрович з 02.07.1992 р. по 10.12.1998 р.
  7. ДЗІК Ігор Григорович з 10.12.1998 р по 25.03.2003 р.
  8. МАРЧЕНКО Микола Давидович з 25.03.2003 р. по 03.03. 2011 р.
  9. КАМЕНСЬКИЙ Віктор Дмитрович з 22.09.2010 р. по 26.01.2011 р.
  10. ШАВАРСЬКИЙ Ярослав Теодозійович з 27.01.2011 р. по 27.10.2011 р.
  11. НАЛИВАЙКО Ярослав Михайлович з 28.10.2011 р. по 01.04.2015 р.
  12.  БЕЦИЛЬ Андрій Ярославович з 01.04.2015 р. по 29.12.2015.р.
  13. КУНТА Юрій Степанович з 29.12.2015.р. по  19.09.2016.р.
  14. КРОКОШ Ігор Володимирович з 20.09.2016.р. по сьогодні

Головні інженери:

  1. ХОРУЖЕНКО Олексій Петрович з 21.12.1960 р. по 08.10.1964 р.
  2. РУДІН Валерій Петрович з 08.10.1964 р. по 15.09.1971 р.
  3. ГАЙДАЄНКО Дмитро Григорович з 28.09.1971 р. по 01.07.1990 р.
  4. ПІДГАЙНИЙ Ярослав Михайлович з 20.07.1990 р. по 11.06.1992 р.
  5. ХЛОПОВ Віктор Олександрович з 01.07.1992 р. по 21.08.1999 р.
  6. МАРЧЕНКО Микола Давидович з 21.08.1999 р. по 24.03.2003 р.
  7. ЦАРУК Петро Степанович з 25.03.2003 р. по 16.03.2009 р.
  8. ГИКА Володимир Олексійович з 24.03.2009 р. по 12.09.2011 р.
  9. БЕЦИЛЬ Андрій Ярославович з 27.09.2011 р. по 01.04.2015 р.
  10. ФЕДАШ Руслан Богданович з 01.04.2015 р. по  2015 р.
  11. ДОЛАЙЧУК  Богдан Іванович з 2015 р. по 29.12.2015.р.
  12. БЕЦИЛЬ Андрій Ярославович з 29.12.2015.р.по сьогодні