Відокремлений підрозділ

“Шахта “Степова”

державного підприємства  “Львіввугілля”

80054, Україна, Львівська обл.,степова

Сокальський р-н, с. Глухів

(03249) 4 -37-10, факс (03249) 3-97-00

E-mail: vm10@bis.net.ua

 

Директор - Смеречанський Сергій Степанович

В.о. головного інженера - Великий Владислав Анатолійович

 

Шахта №10 «Великомостівська» введена в експлуатацію в 1978 році. Згідно наказу Міністра палива та енергетики України від 2 лютого 2001 року за №50 шахта перейменована з №10 «Великомостівська» на «Степова».                    

Проектна потужність – 2400 тис. тонн. Встановлена виробнича потужність на 1.01.2010 р.- 1500 тис. тонн в рік.

Підприємство очолювали:

  1. ШИПІН Микола Якович з 18.05.1978 р. по 10.08.1982 р.
  2. ЛОПАТЕНКО Юрій Костянтинович з 10.08.1982 р. по 29.07.1985 р.
  3. ЗАБОЛОТНІЙ Анатолій Григорович з 03.08.1985 р. по 16.08.1989 р.
  4. ПІКУЛА Степан Федорович з 16.08.1989 р. по 14.05.1990 р.
  5. ГОЧАЧКО Леонід Васильович з 07.06.1990 р. по 03.07.1995 р.
  6. БОРСУК Михайло Миколайович  з 03.07.1995 р. по 26.01.1996 р.
  7. САВКА Ярослав Васильович з 26.01.1996 р. по 18.06.1997 р.
  8. ГАРБУЗЮК Володимир Леонідович   з 18.06.1997 р. по 17.04.2003 р.
  9. КУНТА Юрій Степанович з 17.04.2003 р. по 23.03.2005 р.
  10. АКІМОВ Олег Анатолійович з 23.03.2005 р. по 13.11.2006 р.
  11. КІХ Ярослав Васильович з 13.11.2006 р. по 13.01.2011 р.
  12. КУЦ Андрій Федорович з 14.01.2011 р. по 02.02.2011 р.
  13. СОЛОНИНКА Петро Іляринович з 03.02.2011 р. по 28.11.2011 р.
  14. ШАВАРСЬКИЙ Ярослав Теодозійович з 28.11.2011 р. по 12.09.2014р.
  15. КРОКОШ Ігор Володимирович з 10.06.2014р. по 29.01.2016р.
  16. СМЕРЕЧАНСЬКИЙ Сергій Степанович з 30.01. 2016 р. по  сьогодні

Головні інженери:

  1. МАКСИМЕНКО Анатолій Андрійович з 05.06.1978р. по 28.07.1980р.
  2. ГОЛДАЄВ Володимир Васильович з 11.08.1980р. по 02.04.1982р.
  3. ЗУБРИЦЬКИЙ Володимир Іванович з 02.04.1982р. по 01.03.1985р.
  4. ДИМІНСЬКИИ Петро Петрович з 01.03.1985р. по 13.01.1987р.
  5. СУЩЕВ Олексій Олексійович з 14.04.1987р. по 11.05.1992р.
  6. МЛЮЗАН Зиновій Іванович з 10.11.1992р. по 09.11.1994р.
  7. БОРСУК Михайло Миколайович з 10.11.1994р. по 03.07.1995р.
  8. ДЗІК Ігор Григорович з 07.08.1995р. по 11.11.1996р.
  9. ГАРБУЗЮК Володимир Леонідович з 22.01.1997р. по 07.05.1997р.
  10. БОРСУК Михайло Миколайович з 07.05.1997р. по 18.03.1999р.
  11. НЕПШІЙ Богдан Михайлович з 08.04.1999р. по 03.03.2000р.
  12. АКИМОВ Олег Анатолійович з 16.03.2000р. по 26.08.2003р.
  13. ГАРАСИМІВ Іван Зіновійович з 26.08.2003р. по 18.09.2004р.
  14. БРУНЕЦЬ Михайло Богданович з 20.09.2004р. по 07.08.2006р.
  15. ШАВАРСЬКИЙ Ярослав Теодозійович з 07.08.2006р. по 23.07.2008р.
  16. ПАВЛІШ Ігор Богданович з 24.07.2008р. по 31.03.2009р.
  17. ШАВАРСЬКИЙ Ярослав Теодозійович з 01.04.2009р. по 17.08.2010р.
  18. ПЕРЕХРЕСТ Юрій Миколайович з 20.04.2010р. по 03.12.2010р.
  19. КУЦ Андрій Федорович з 04.12.2010р. по 21.03.2011р.
  20. СМЕРЕЧАНСЬКИЙ Сергій Степанович з 22.03. 2011 р. по 07.05.2013р.
  21. КРОКОШ Ігор Володимирович з 10.06.2014р. по 02.03.2016р.
  22. ВЕЛИКИЙ Владислав Анатолійович з02.03.2016р. по сьогодні