Відокремлений підрозділ

“Шахта “Великомостівська”

державного підприємства “Львіввугілля”

_1_~1

80100, Україна, Львівська обл., 

м. Червоноград, вул. Львівська, 61

(03249) 4-65-10, факс (03249) 4-65-10

E-mail: vm1@bis.net.ua

 

Директор – Куц Андрій Федорович

Головний інженер – Бойко Василь Григорович

 

Шахта №1 «Великомостівська» введена в експлуатацію в 1958 році. Згідно наказу Міністра палива та енергетики України від 2 лютого 2001 року за №50 шахта перейменована з №1 «Великомостівська» на «Великомостівська».

Проектна потужність – 450 тис. тонн. Встановлена виробнича потужність на 1.01.2010 р.- 200 тис. тонн в рік;  на 1.01.2017 р.- 300 тис. тонн в рік.

Підприємство очолювали:

  1. ГАЙДАШ Іван Митрофанович з 13.11.1958 р. по 05.08.1959 р.
  2. БУЛГАКОВ Дмитро Юхимович з 05.08.1959 р. по 03.09.1961 р.
  3. ЧЕРНИХ Микола Олександрович з 25.08.1961 р. по 21.12.1962 р.
  4. КОВАЛЕНКО Володимир Гнатович з 21.12.1962 р. по 05.09.1967 р.
  5. ГРУДЦИН Юрій Михайлович з 04.09.1967 р. по 08.01.1971 р.
  6. ПОСТОЛОВСЬКИЙ Володимир Іванович з 06.01.1971 р. по 23.10.1979 р.
  7. УСПЕНСЬКИЙ Лев Сергійович з 08.01.1980 р. по 02.01.1981 р.
  8. ШУРИГІН Володимир Олександрович з 02.01.1981 р. по 02.01.1984 р.
  9. ХЛОПОВ Віктор Олександрович з 13.12.1983 р. по 10.01.1987 р.
  10. МОМОТ Іван Матвійович з 26.01.1987 р. по 30.08.2000 р.
  11. ЧУКАС Анатолій Дмитрович з 30.08.2000 р. по 04.12.2003 р.
  12. СУВОРОВ Сергій Михайлович з 04.12.2003 р. по 23.03.2005 р.
  13. КУНТА Юрій Степанович з 23.03.2005 р. по 26.04.2011 р.
  14. СУВОРОВ Сергій Михайлович з 27.04.2011 р. по 04.02.2016 р.
  15. КУЦ Андрій Федорович з 05.02.2016 р. по сьогодні

Головні інженери:

  1. БУЛГАКОВ Дмитро Юхимович з 18.12.1958 р. по 05.08.1959 р.
  2. КОВАЛЕНКО Володимир Гнатович з 07.08.1959 р. по 01.09.1962 р.
  3. НИТИХАРУК Костянтин Степанович з 02.06.1971 р. по 22.01.1974 р.
  4. МАКСИМЕНКО Анатолій Андрійович з 22.01.1974 р. по 05.06.1978 р.
  5. РУДСЬКИЙ Володимир Семенович з 05.06.1978 р. по 24.10.1979 р.
  6. ДРЕГЕЛЬ Валерій Семенович з 24.10.1974 р. по 16.07.1982 р.
  7. ГРИШИН Віктор Миколайович з 29.07.1982 р. по 10.03.1986 р.
  8. АКИМОВ Олег Анатолійович з 01.04.1986 р. по 17.09.1987 р.
  9. ЧУКАС Анатолій Дмитрович з 16.12.1987 р. по 01.06.2000 р.
  10. МОМОТ Іван Матвійович з 30.08.2000 р. по 02.01.2002 р.
  11. ДЕБЕЛИЙ Юрій Олексійович з 02.01.2002 р. по 10.03.2011 р.
  12. КУЗЬМИЧ Ігор Станіславович з 11.03.2011 р. по 12.09.2011р.
  13. ГИКА Володимир Олексійович з 13.09.2011 р. по 13.04.2012 р.
  14. БЕРЕГОВИХ Сергій Валерійович з 25.04.2012 р. по 05.12.2012 р.
  15. БОЙКО Василь Григорович з 06.12.2012 р. по сьогодні