Відокремлений підрозділ

“Шахта “Відродження”

державного підприємства “Львіввугілля”

 IMG_1103

80084, Україна, Львівська обл.,

Сокальський р-н, с. Межиріччя

(03249) 3-24-90, факс (03249) 3-24-90

E-mail: shahta4vm@gmail.com

 

Директор – Овчінніков Павло Віталійович

Головний інженер - Соломяний Олег Васильович

 

Шахта №4 «Великомостівська» введена в експлуатацію в 1961 році. Згідно наказу Міністра палива та енергетики України від 2 лютого 2001 року за №50 шахта перейменована з №4 «Великомостівська» на «Відродження».

Проектна потужність – 750 тис. тонн. Встановлена виробнича потужність на 1.01.2010 р.- 750 тис. тонн в рік.

В 1967 році шахті вручено пам’ятний прапор за досягнення високих виробничих показників.

Підприємство очолювали:

  1. ХАН Віталій Михайлович з 10.01.1961 р. по 05.06.1961 р.
  2. ГУТОВ Олександр Миколайович з 05.06.1961 р. по 21.12.1962 р.
  3. ЧЕРНИХ Микола Олександрович з 21.12.1962 р. по 12.12.1963 р.
  4. ГАЙДАШ Іван Митрофанович з 28.10.1963 р. по 27.07.1965 р.
  5. СКІПІН Борис Тимофійович з 28.07.1965 р. по 04.04.1972 р.
  6. ПОНОМАРЬОВ Володимир Степанович з 11.09.1972 р. по 27.03.1974 р.
  7. ДЮМИН Валерій Миколайович з 06.05.1974 р. по 06.05.1980 р.
  8. ЧЕРВЯКОВ Віталій Павлович  з 07.08.1980 р. по 05.02.1987 р.
  9. КОЛОМІЄЦЬ Володимир Федорович з 10.05.1987 р. по 18.04.1991 р.
  10. НАЛИВАЙКО Ярослав Михайлович з 18.04.1991 р. по 01.04.1998 р.
  11. ОВЧІННІКОВ Павло Віталійович з 13.04.1998 р. по 29.08.2000 р.
  12. ДЯЧЕНКО Андрій Павлович  з 30.08.2000 р. по 03.05.2001 р.
  13. ОВЧІННІКОВ Павло Віталійович з 19.06.2001 р. по 09.08.2010 р.
  14. РУДЕНКО Сергій Євсейович з 10.08.2010 р. по 11.01.2011 р.
  15. ОВЧІННІКОВ Павло Віталійович  з 12.01.2011 р. по сьогодні

Головні інженери:

  1. ДМИТРІЄВ Володимир Іванович з 26.09.1962 р. по 11.04.1974 р.
  2. РУДІН Валерій Петрович з 27.03.1974 р. по 17.05.1977 р.
  3. НЕСТЕРУК Сергій Трохимович з 02.06.1977 р. по 08.04.1983 р.
  4. ГНАТИШАК Микола Григорович з 09.04.1984 р. по 31.08.1988 р.
  5. ШАЙТАН Віктор Анатолійович з 01.09.1988 р. по 07.09.1994 р.
  6. САВКА Ярослав Васильович з 21.11.1994 р. по 02.11.1995  р.
  7. БУЙМИСТРУК Юрій Герасимович з 10.11.1995 р. по 06.07.2000 р.
  8. ШАВАРСЬКИЙ Ярослав Теодорович з 29.08.2000 р. по 26.01.2001 р.
  9. СИНЕВИЧ Василь Володимирович з 26.01.2001 р. по 17.05.2010 р.
  10. СОЛОМ’ЯНИЙ Олег Васильович з 18.05.2010 р. по сьогодні