20212223242526
27282930
Авторизація
Архів

Завершилися змагання за “Кубок міста Червонограда” з футболу, присвячений пам’яті загиблим воїнам АТО та Михайла Зайця, які тривали протягом травня-червня.DSC09353

Кожна гра турніру проходила у напруженій і цікавій боротьбі. Ніхто не хотів поступатись, про що свідчать результати поєдинків. Глядачам, яких чимало зібралося на стадіоні “Шахтар”, не доводилось нудьгувати.

DSCN5714 DSCN5712
DSCN5735 DSCN5719
DSCN5658 DSC09335
DSC09294 DSC09288

Всі команди змагань продемонстрували змістовну гру, а кваліфіковані судді Роман Пелех, Ігор Іваніцький та Володимир Чугай, якісно судили матчі.

За підсумками фінальних змагань, які відбулися 28 червня, четверте місце посіла команда шахти “Відродження” (спортінструктор Богдан Солодкий), третє – СК “Легенда” (с.Сілець, тренер Богдан Ляховський), друге – у команди шахти “Степова” (спортінструктор Василь Семканич).

Переможцем “Кубка міста Червонограда” стала команда шахти “Червоноградська” (спортінструктор Павло Євтушок), яка у фіналі перемогла шахту “Степова” з рахунком 2:1.DSCN5777

На закритті турніру призери змагань отримали грамоти та кубки, а команда-переможниця– кубок-красень. Вручали нагороди голова РО НПГУ м. Червонограда Віталій Оніжук, міський голова Червонограда Андрій Залівський, в.о. генерального директора ДП “Львіввугілля” Андрій Дяченко та керівник відокремленого підрозділу Громадської організації “УНСО” у Львівській області Дмитро Ферцович.

Також були вручені призи у номінаціях: “кращий гравець” – Вадиму Герусу (“Відродження”); “кращий воротар” – Віталію Маркусю (“Червоноградська”); “кращий захисник” – Івану Семиряку (“Степова”).

- Такий футбольний турнір, це пам’ять про тих, кого немає з нами. Я гадаю, що сама участь спортсменів, це вже перемога і не важливо хто виборов першість, а важливо те, що ми єдині, – підсумував перший керівник держпідприємства Андрій Дяченко.

Голова РО НПГУ м. Червонограда Віталій Оніжук, за вагомий внесок у розвиток футболу та спорту в місті шахтарів спеціальним кубком відзначив в.о. генерального директора ДП “Львіввугілля” Андрія Дяченка.