Контакти

Завідувач відділу інтернет сайту

тел. +38(03257)2-32-39

E-mail:

shahtar_galich@meta.ua

Гаряча лінія

Телефон для звернення громадян та працівників

тел. +38(03257)2-04-59

E-mail адрес для листів гарячої лінії:

lvug-gariacha@meta.ua

Відповіді на звернення можна прочитати в розділі інформація або за вказаним посиланням

Відповіді

Авторизація
Календар
Липень 2016
П В С Ч П С Н
« Чер   Сер »
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Архів

З 6 по 10 липня 2016 року у селищі Міжгір’я Закарпатської області відбувся ХІІІ Міжнародний фестиваль юних талантів “Рекітське сузір’я”-2016.

Невтомний ректор Міжнародної (Малої) Академії Літератури і Журналістики, улюбленець дітей усієї України Василь Федорович Тарчинець та його помічниці, привітні і турботливі Людмила Райчук, Тетяна Кривошапка, Анна Кінаш подарували нам, представникам Червоноградського відділення МАЛіЖу,  запашний коровай. На Фестивалі відбувся ІІІ Міст миру, на якому МАЛіЖани Закарпаття передали Донеччині – містам Бахмут і Слов’янськ –  естафету Миру та факели, якими вони запалять Ватру Миру у своїх містах, коли повернуться додому.

У юних літераторів і митців творчі змагання відбулися у семи номінаціях – поезії, прозі, журналістиці, художньому фото і малюнку, авторській пісні і літературно-мистецькій композиції. Наше шахтарське місто гідно представили: Ольга Бучек (ЧЗШ №1), Олена Федюра (гімназія), Валерія Василишин (ЧЗШ №2).P7121047

Олена Федюра посіла ІІІ місце у номінації «Проза», грамоти за участь у номінаціях «Поезія» та «Журналістика». Валерія Василишин нагороджена грамотами за участь у номінаціях «Поезія» та «Малюнок». Ольга Бучек посіла ІІ місця у номінаціях «Поезія» та «Проза», ІІІ місця  у номінаціях «Авторська пісня» та «Журналістика». Газета «Літературний Червоноград» удостоєна ІІ місця на фестивалі. Юні червоноградці: Ольга Бучек, Олена Федюра, Валерія Василишин, Андрій Бучек та Олександр Бойко – представили на розгляд журі літературно – мистецьку композицію «Україно – мати, ми твої діти, в мирі і щасті хочемо жити, творити » за яку отримали диплом ІІІ ступеня.

Наше відділення було представлене і заочно. У номінації «Поезія» Юлія Симак (ВПУ №11) посіла І місце, Максим Паславський (ЧНВК №3) – ІІІ місце, Магдалина Волжаніна (ЧЗШ №2) – грамота за участь. Такими ж грамотами нагороджений Маркіян Лехман (ЧНВК СШ-колегіум №3) у номінаціях «Проза» та «Журналістика». Крім того, Маркіян Лехман нагороджений медаллю та дипломом за активну співпрацю із ЗМІ, численні публікації у періодиці та в інтернет-виданні “МАЛіЖ”, яке діє під егідою ЮНЕСКО.

На Міжнародному фестивалі юних талантів «Рекітське сузір’я» вперше була вручена літературна премія імені Наталки Петренко, заснована МАЛіЖ спільно з Львівським університетом бізнесу і права, одному із найкращих юних поетів України, поезії якого мають велику творчу,  духовну, пізнавальну цінність, були опубліковані у «Читальному залі» веб-порталу Міжнародної Академії літератури і журналістики, отримали найбільше позитивних відгуків. Першим лауреатом цієї премії, кращим юним поетом України стала учениця 8-б класу ЧЗШ №1 Ольга Бучек. Вона нагороджена медаллю та отримає грошову премію 1 вересня з рук ректора Львівського університету бізнесу і права Лариси Янковської.

Прес-служба Червоноградського відділення МАЛіЖ