Контакти

ДП «Львіввугілля»

E-mail: lvug@bis.net.ua

тел. +38(03257)2-32-39

Гаряча лінія

Телефон для звернення громадян та працівників

тел. +38(03257)2-04-59

E-mail адрес для листів гарячої лінії:

lvug-gariacha@meta.ua

Відповіді на звернення можна прочитати в розділі інформація або за вказаним посиланням

Відповіді

Авторизація
Календар
Липень 2016
П В С Ч П С Н
« Чер   Сер »
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Архів

Logo2ЦК Укрвуглепрофспілки продовжує наполягати на створенні робочої групи з узгодження позиції щодо оптимізації Списків №1 і №2, що дають право виходу на пенсію за віком на пільгових умовах.
Як сказано в повторному листі в галузеве міністерство, єдина узгоджена позиція учасників робочої групи – сторін соціального діалогу-повинна лягти в основу змін і доповнень до затверджених Списків від вугільної промисловості в цілому.
Нагадаємо, незважаючи на категоричний протест профспілок багатьох галузей економіки, неодноразові звернення Федерації профспілок та її членських організацій, всупереч процедурі 24 червня ц.р. уряд прийняв постанову, якою затвердив допрацьовані без узгодження з профспілками нові Списки виробництв, робіт, професій, посад і показників, зайнятих в яких дає право на пенсію за віком на пільгових умовах.
Однак в дію постанова не вступила. Профспілкам вдалося переконати прем’єр-міністра Володимира Гройсмана не вводити катастрофічно звужуючі права пенсіонерів нові Списки №1 і №2. Глава уряду дав доручення доопрацювати і доповнити документ.
Крім того, після зустрічі профспілок з прем’єром за результатами всеукраїнського маршу протесту профспілок 6 липня ц.р. прийнято протокольне рішення, яким членам Кабміну доручено провести зустрічі з ФПУ і профспілками в тому числі за Списками.
Для детального опрацювання цього питання Федерація запропонувала провести протягом серпня поточного року ряд нарад з кожної галузі за участю відповідальних керівників галузевих міністерств, Держпраці, всеукраїнських профспілок, організацій роботодавців.
На цих нарадах профспілки пропонують всебічно розглянути по кожній галузі обґрунтованість і необхідність змін в Списках.
За результатами зустрічей будуть складені відповідні протоколи, на підставі яких Мінсоцполітики подасть на затвердження в уряд зміни і доповнення в Списки №1 і №2.

За матеріалами сайту Профспілки вугільників