Контакти

ДП «Львіввугілля»

E-mail: lvug@bis.net.ua

тел. +38(03257)2-32-39

Гаряча лінія

Телефон для звернення громадян та працівників

тел. +38(03257)2-04-59

E-mail адрес для листів гарячої лінії:

lvug-gariacha@meta.ua

Відповіді на звернення можна прочитати в розділі інформація або за вказаним посиланням

Відповіді

Авторизація
Календар
Серпень 2016
П В С Ч П С Н
« Лип   Вер »
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  
Архів

DSCN5788-(1)На відкритому чемпіонаті Кубка світу з пауерліфтингу в Луцьку вик­ладач Червоноградського гірни­чо-економічного коледжу Валерій КО­ЛЯДЮК (на фото)  виборов  титул чем­піона у вправі “жим штанги ле­жачи”.

- З дитинства мав потяг до всього важкого, бо хотів бути сильним, – роз­повідає він. – Пробував себе у різних ви­дах спорту, але обрав саме пауер­ліфтинг. Навіть не пригадую, скільки ро­ків цим займаюся. “Зав’язати” хотів неодноразово, але цей вид спорту став для мене наче допінг.

Хоча Валерій Ананійович викладає у коледжі нарисну геометрію та інже­нер­ну графіку, в студентському гур­тожит­ку облаштував тренажерний зал, де молодь має змогу підтягнути свої м’язи. Побачивши в деяких студентах потенціал, почав готувати їх до змагань. Його вихованці Олександр Сухинюк, Вла­дислав Сівак, Богдан Голод та Ро­ман Бомк показують на різних тур­нірах ви­сокі результати. Займаються пауер­ліфтингом  і  дівчатка. Спочатку вони при­­ходили просто позайматися, щоб ще більше подобатися хлопцям. Але за­­­раз студентки коледжу Олена Бе­різ­ко, Наталка Квасниця  і Руслана Са­но­цька, незважаючи на канікули, не по-­­лишають тренувань, готуючись до но­вих перемог.

 Батьки ж радіють, що їхні діти зай­маються спортом: пауер­ліфтинг сти­мулює їх бути більш дисцип­ліно­ва­ни­ми, загартованими, сильними духом й з розумінням ставляться до то­го, що фінансують поїздки на змаган­ня.

Директор Червоноградського гір­ничо-економічного коледжу Любомир Со­львар всіляко допомагає і підтримує спортивну ініціативу викладача та сту­ден­тів. Переможців спортивних зма­гань заохочує стипендіями, що дає їм пош­товх до здобуття нових перемог.

- Пауерліфтинг не має вікових об­ме­­жень.  Головне не лінуватися, більше рухатися, наполегливо тренуватися і результат не забариться, – дав пораду новачкам тренер-викладач Валерій Колядюк.

Ігор ЙОСИПІВ

За матеріалами газети «Гірник»