22232425262728
293031
Авторизація
Архів

Напередодні Дня шахтаря 26 серпня на міському стадіоні “Шахтар” відбулися фінальні змагання з міні-спартакіади з футболу. Після групових баталій визначилися фіналісти змагань.

ф4 ф6
ф5 ф3
ф2 ф7

У матчі за бронзу зустрілися минулорічний переможець  - команда шахти “Степова” і командою  “Великомостівської”. Ще до перерви “Степова” зняла всі питання щодо переможця матчу – забивали Назар Райша, Павло Козопас і Назар Буй. Після перерві Іван Семиряк і Назар Райша довели рахунок до розгромного -5:0!

Опісля головний арбітр матчу Руслан Тимофієв вивів на поле фіналістів – шахти “Відродження” та “Межирічанська”. Незважаючи на спеку, яка стояла в цей день, команди демонстрували красивий, бойовий, рухливий футбол. А палка підтримка їхніх колективів додавала сили у боротьбі. За дев’яносто хвилин гола  так ніхто і не забив. Все вирішилося у пробиванні після матчевих пенальті. Тут звитягу святкувала шахта “Межирічанська” – 5:4.

У привітальному слові генеральний директор ДП “Львіввугілля” Андрій Дяченко зазначив, що ця перемога -для людей з характером, бо саме такими є шахтарі, які ще знаходять у собі сили, щоб позмагатися. Андрій Павлович вручив колективу команди -переможниці шахти “Межирічанській” Кубок шахтаря-2016. До нагородження інших учасників змагань долучилися технічний інспектор праці  Володимир Катерина та правовий-технічний інспектор праці Ярослав Стельмащук Львівської тер організації Укрвуглепрофспілки.

- Турнір був дуже напруженим, всі команди були рівними, до самого кінця ніхто не міг визначитися із переможцем. Керівництво шахти поставило перед нами завдання виграти цей Кубок. Ми дуже раді, що перемогли і зробили хороший подарунок для всіх працівників шахти “Межирічанська” до професійного свята, – не приховував радості  спортінструктор  копальні Василь Запісоцький.

Турнір засвідчив, що футбол – це командний вид спорту, який об’єднує колег з одного колективу.