Контакти

ДО ДЕЯКИХ РОЗДІЛІВ САЙТУ ІНФОРМАЦІЯ

ТИМЧАСОВО

ОБМЕЖЕНА

E-mail: lvug@bis.net.ua

тел. +38(03257)2-32-39

Гаряча лінія

ПОВІДОМИТИ ПРО КОРУПЦІЮ

Телефон для звернення:

+38(03257)2-04-59

Календар
Вересень 2016
П В С Ч П С Н
« Сер   Жов »
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  
Авторизація
Архів

Соснівко, Соснівко, перлино душі молодої, Соснівко, Соснівко, смарагдова пісня з тобою… 25 вересня Соснівка відзначила 59 річницю від заснування міста.

59 років тому почалася історія нашого містечка. Зараз одне з наймолодших міст України живе і працює в сучасному темпі, орієнтується на ідеали добра і милосердя, сповідує любов до праці і України, всією громадою творить мир і красу.

Недільний святковий день зібрав соснівчан у Храмах, де всі помолилися за рідне місто, за хлопців-захисників.Біля-свого-стенду-чарівні-працівниці-Будинку-творчості

Пройшли у Соснівці і спортивні змагання. Кінологи з Великих Мостів показали соснівчанам своїх вихованців і розмаїті трюки з ними. Міський конкурс-огляд «Осінь – пора золота» представили школи, Будинок дитячої творчості і міська рада. Роботи юних художників і вірші юних поетів Соснівки оглядали і слухали всі присутні на святі. Міський голова Соснівки Ірина Харчук нагородила учасників конкурсу Подяками.Ірина-Харчук-нагороджує-учасників-конкурсу-ОСІНЬ---ПОРА-ЗОЛОТА

На майдані Просвіти відбувся концерт, у якому взяли участь соснівські таланти і гості з Сокаля та Червонограда. Ведучими були запальні галичани – Кума з Кумом, які не тільки представляли учасників, а й самі співали і танцювали, публіку звеселяли. З цією роллю чудово справилися Тетяна Коліда – машиніст підйомних установок шахти «Межирічанська» і Юрій Паламар, колишній шахтар.

Кума-з-Кумом---Тетяна-Коліда-і-Юрій-Паламар

Коли над Соснівською вечірні зорі виглянули з-за хмар, на сцену вийшли львівські виконавці і музиканти. Ведучий Юрій Чеков, заслужений діяч мистецтв України, запрошував на сцену Академічний інструментальний ансамбль «Високий Замок» Львівської філармонії, соліста Львівської Опери Петра Радейка, вокальний октет «Орфей», співаків Ірину Долю та Назара Савка.

Завершальним акордом Дня Соснівки став виступ гурту «Викрутаси» Соснівського Народного Дому.

Віра ОЛЕШ