Контакти

Завідувач відділу інтернет сайту

тел. +38(03257)2-32-39

E-mail:

shahtar_galich@meta.ua

Гаряча лінія

Телефон для звернення громадян та працівників

тел. +38(03257)2-04-59

E-mail адрес для листів гарячої лінії:

lvug-gariacha@meta.ua

Відповіді на звернення можна прочитати в розділі інформація або за вказаним посиланням

Відповіді

Авторизація
Календар
Червень 2017
П В С Ч П С Н
« Тра   Лип »
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  
Архів

10 червня відбулось урочисте відкриття відпочинково-оздоровчого сезону літа-2017.

IMG_5368 IMG_5373
IMG_5417 IMG_5406
IMG_5403 IMG_5392
IMG_5377 IMG_5469

Знали і очікували, що саме цього дня приїдуть школярі із Луган­щини. Урочистість нового формату, без виснажливих шикувань і лінійок пере­містилась відразу на літню естраду. Внесли і підняли на щоглі табору Дер­жавний Прапор. Хлібом-сіллю зустрі­чали гостей. Луганчани були приємно вражені і розчулені такою зу­стріччю і гостинністю. Спільний кон­церт зібрав талановиту молодь і дітей. Зву­чали пісні і вірші, цікаві композиції. Над­вечір відбувся день знайомства із гос­тями – “У дружньому колі”. Апофеозом свята стала “Ровесницька ватра”, яку готували спільно і вона символічно об`єдна­ла дітей Заходу і Сходу. Наступного дня – футбольні баталії і маса цікавинок, що їх підготували. Ціле літо школярі із Луганщини проведуть у “Ровеснику”, відпо­чинуть, оздо­ровляться, наберуться нових сил і позитив­них емоцій.

- Літо-2017 обіцяє бути насиченим, – за­значив директор ОЛК “Ровесник” ДП «Львіввугілля» Василь Карвацький, – відпочиватимуть також діти із Житомирської, Вінницької, Запорізької областей. Разом із відпочинком, за потреби, діти пройдуть лікувальні й оздоровчі проце­дури. Тут працюють фізкабінети, ванне відді­лення, є спелеотерапія, у басейні – “Школа навчання плавання”. Серед спортивних за­ходів – малі олімпійські ігри, футбольні, волей­больні матчі. А ще – екскурсії в Почаїв, Крехів, Львів, аби діти, в основному гості, побачили і пізнали галицький край, наші традиції.

Незважаючи на складний економіч­ний час, – акцентував Василь Карвацький, – зуміли підготувати табір до прийому ді­тей. Завдяки гене­ральному директору Андрію Дяченку, проф­спілковим організа­ціям ми вчасно від­крилися, маємо всі дозвільні документи. Літо у “Ровеснику” стане неповторним для кожної дитини, з яких би теренів вона не приїхала.

Начальник табору Надія Хомин додала, що представники “Ровесника” – вона разом із Раїсою Старкевич – минулого року по­бували в Донецькій області у Святогірську, де проходив всеукраїнський семінар із національно-патріотичного виховання. Деле­гацію Львівщини очолював Андрій Корнат. Відві­дали різні тренінги, ділилися досвідом, на­вчали колег зі східних областей, дещо запо­зичили від них. Будуть у “Ровеснику” і козацькі забави, і військово-пат­ріотична гра “Сокіл” (“Джура”), святкуватимуть День Конс­титуції і День Незалежності.

Запропонують також розважальні заходи: конкурс веселих історій “Як я збирався у “Ро­весник”, “Зірки естради у “Ровеснику”, “Вибе­ремо красуню табору, містера табору”, конкурс принца і принцеси, “Старі казки на новий лад”, спортивного характеру – “Нумо, хлопці!”, “Нумо, дівчата!”, конкурс таланови­тих дітей “Таланти твої, Україно”, КВК.

Діти відвідують за графіком басейн, діє насті­льний теніс, шахи, шашки, більярд.

Працюють гуртки “Краєзнавча майстер­ня”, “Умілі руки”, діє літературна вітальня, де є змога читати вірші, ставити сценки.

Світлана РАТУШНЯКПЕРЕДПЛАТА-2016копирование

За матеріалами газети «Новини Прибужжя»