Контакти

ДП «Львіввугілля»

E-mail: lvug@bis.net.ua

тел. +38(03257)2-32-39

Гаряча лінія

Телефон для звернення громадян та працівників

тел. +38(03257)2-04-59

E-mail адрес для листів гарячої лінії:

lvug-gariacha@meta.ua

Відповіді на звернення можна прочитати в розділі інформація або за вказаним посиланням

Відповіді

Календар
Квітень 2018
П В С Ч П С Н
« Бер   Тра »
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30  
Авторизація
Архів

67b67f0bad308311c5a6f1d33df1fc17У п’ятницю, 27 квітня, у приміщенні  Національного університету «Львівська політехніка»  в рамках відзначення Всесвітнього дня охорони праці вперше на Львівщині  відбудеться  I Львівський форум з охорони праці. Цьогоріч Форум проходитиме під девізом «Захищене і здорове покоління».

На захід запрошені  науковці, роботодавці,  профспілки,  студентська молодь, інженери та  кращі підприємства з охорони праці.

Метою  I Львівського форуму є  привернення уваги суспільства, особливо молоді,  до важливості питань охорони праці, посилення співпраці між органами державної влади, роботодавцями, профспілками, керівниками підприємств і працівниками задля  формування культури безпеки та гігієни праці та впровадження кращих практик у цій сфері.

Форум стане майданчиком для обміну досвідом між експертами,  підприємцями, майбутніми  працівниками і фахівцями з охорони праці.

У рамках заходів запланований  студентський флешмоб «Захисти своє майбутнє». Також  відбудеться урочисте нагородження переможців І відбіркового туру Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей», до участі якого активно долучилися діти працівників шахти «Степова» ДП «Львіввугілля»,  та відзначення кращих фахівців Львівщини  з охорони праці.

У програмі також передбачена  виставка виробників  інформаційних матеріалів з охорони праці та засобів індивідуального захисту, а підприємства презентуватимуть власні  напрацювання у сфері  охорони праці. Зокрема, свій інформаційний стенд представлятиме і ДП «Львіввугілля».

Разом з тим на Форумі  презентуватимуть унікальні  документи з охорони праці, які зберігалися в архіві Львівської політехніки.

Зазначимо, що організаторами I Львівського Форуму з охорони праці є ГУ Держпраці у Львівській області, Національний університет «Львівська політехніка»,  Львівська обласна державна адміністрація. Партнери –Львівське обласне об’єднання організацій роботодавців, Об’єднання профспілок Львівщини, УВД ФСНВ України у Львівській області, ДП «Західний експертно-технічний центр».

За матеріалами сайту Держпраці у Львівській області