Контакти

Завідувач відділу інтернет сайту

тел. +38(03257)2-32-39

E-mail:

shahtar_galich@meta.ua

Гаряча лінія

Телефон для звернення громадян та працівників

тел. +38(03257)2-04-59

E-mail адрес для листів гарячої лінії:

lvug-gariacha@meta.ua

Відповіді на звернення можна прочитати в розділі інформація або за вказаним посиланням

Відповіді

Авторизація
Календар
Травень 2018
П В С Ч П С Н
« Кві   Чер »
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  
Архів

3 травня на цьому вугільному підприємстві відбулося  засідання  постійно  діючої комісії з охорони праці. Йому передував перегляд фільму з охорони праці від телестудії «Шахтарські горизонти» ДП «Львіввугілля».

IMG_0623 IMG_0617

У роботі ПДК з охорони праці взяли участь в.о. директора шахти Микола Клюка, в.о. головного інженера Ігор Юрків, заступник директора з охорони праці Тарас Десятник, заступник директора з виробництва Богдан Майдюк, начальник відділу служби охорони праці ДП “Львіввугілля” Віталій Пеньковський, головний державний інспектор відділу нагляду у вугільній промисловості ГУ Держпраці у Львівській області Володимир Розалюк, помічник командира загону Львівсько-Волинського ВГРЗ по профілактичній роботі Володимир Торопов, страховий експерт з охорони праці Сокальського відділення Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Львівській області Ярослав Бойчук, голови первинних профспілкових організацій шахти Степан Ярема та Василь Семканич, начальники відділів та служб, начальники дільниць, їх заступники та помічники, механіки.

Присутні заслухали інформацію заступника директора з охорони праці Тараса  Десятника щодо посилення відомчого контролю за станом безпечної експлуатації енергогосподарства, провітрювання гірничих виробок і справності вентиляційних споруд, протипожежного захисту гірничих виробок та поверхневих об’єктів підприємства, безпечного ведення вогневих робіт, безпечної експлуатації поверхневих виробничих будівель та споруд.

Йшлося й про порушення працівниками підприємства вимог трудової дисципліни. Порушників викликано на ПДК та заслухано їх пояснення на засіданні. За суттєве і систематичне порушення вимог трудової дисципліни було звільнено одного працівника.

Головний енергетик Іван Слука, у свою чергу, доповів про результати роботи з усунення порушень вибухобезпеки електрообладнання по дільницях. Усі виявлені недоліки було ліквідовано не в повній мірі, тому було повторно надано термін до 7 квітня 2018 року для їх усунення.

Головний державний інспектор відділу нагляду у вугільній промисловості ГУ Держпраці у Львівській області Володимир Розалюк інформував про поточний стан охорони праці на підприємствах ДП “Львіввугілля” та статистику нещасних випадків на виробництві, що сталися протягом квітня цього року та наголосив, що тривають спеціальні розслідування нещасних випадків, які сталися у тому числі й внаслідок поганого стану здоров’я працівників. Інспектор вказав на недоліки та незадовільний стан гірничих виробок та пилогазового режиму під час позапланових перевірок лави №138 та вентиляційному ходку магістрального західного конвеєрного штреку на шахті. Володимир Розалюк зауважив, що під час перевірки у виробці вентиляційного ходка магістрального західного конвеєрного штреку підземні працівники шахти не змогли продемонструвати достатній рівень знань з техніки безпеки.

Начальник відділу служби охорони праці ДП “Львіввугілля” Віталій Пеньковський ознайомив колектив копальні з інформацією про переможців цьогорічного огляду-конкурсу до Всесвітнього дня охорони праці, де було відзначено й шахту «Степова» – за кращу агі­тацію правил безпеки в підземних вироб­ках шахти і у номінації кращих виробничих дільниць шахт друге місце посіла ДПР-1, де на­чальником Андрій Пашкуць­кий.

Начальник зміни з виробництва Тарас Гембальський виступив із звітом про обстеження гірничих виробок, а також доповів про порушення, які були виявленні ним протягом квітня місяця 2018 року й заходи, вжиті для їх усунення.

Наприкінці засідання ПДК виконуючий обов’язки директора шахти  Микола Клюка  довів до відома усім працівникам шахти про перспективи подальшої роботи підприємства, зокрема введення у середині травня в експлуатацію лави №132 та підготовку лав №134, 139.

Прес-служба ДП «Львіввугілля»