Контакти

Завідувач відділу інтернет сайту

тел. +38(03257)2-32-39

E-mail:

shahtar_galich@meta.ua

Гаряча лінія

Телефон для звернення громадян та працівників

тел. +38(03257)2-04-59

E-mail адрес для листів гарячої лінії:

lvug-gariacha@meta.ua

Відповіді на звернення можна прочитати в розділі інформація або за вказаним посиланням

Відповіді

Авторизація
Календар
Травень 2018
П В С Ч П С Н
« Кві   Чер »
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  
Архів

На засіданні сесії Львівської обласної ради, сьогодні, 15 травня т.в.о. генерального директора ДП «Львіввугілля» Олег Акімов виступив перед депутатами, озвучивши два питання, які на даний час загрожують стабільній роботі держпідприємства: взаємодії ДП «Львіввугілля» з ПАТ «Львівська вугільна компанія», подальша робота ДП «Львіввугілля» цілісним майновим комплексом.

-         Сьогодні шахтарському колективу вдалося вийти на новий рівень і, вперше, ДП «Львіввугілля» працює збалансовано, з прибутками, – розпочав свій виступ Олег Акімов. – Але ПАТ «Львівська вугільна компанія» фактично блокує роботу держпідприємства тим, що не відвантажує та не переробляє концентрат, який подається нами на фабрику, при тому що Вантажно -транспорте підприємство, яке входить в структуру ДП «Львіввугілля», свою роботу з забезпечення вагонами виконує в повному обсязі.

IMG_7182v IMG_7185v

Продовжуючи свій виступ перший керівник ДП «Львіввугілля» звернув увагу депутатів на те, що проблеми почалися з осені минулого року і з того часу конструктивного діалогу щодо співпраці з ПАТ «ЛВК» немає.

Така діяльність збагачувальної фабрики ставить ДП «Львіввугілля» вкрай складне становище з напрацювання активів, які необхідні для забезпечення збалансованої роботи підприємства, безпосередньо впливає на зменшення товарної продукції що завдає значних збитків підприємству, а це виробничі та соціальні потреби колективу.

Завершуючи свій двох хвилинний виступ т.в.о. генерального директора ДП «Львіввугілля» Олег Акімов наголосив: – Рішення тільки одне – це повернення фабрики (ПАТ «ЛВК») в єдиний ланцюжок держпідприємства, який і був створений для цього. І друге питання: багато розмов щодо збереження цілісного майнового комплексу, яке раніше було підтримане Львівською ОДА та Львівською облрадою, але на сьогодні це питання знову піднімається. Моя позиція – тільки єдиним майновим комплексом ми зможемо ефективно працювати і зберегти свій шахтарський регіон.

Прес-служба ДП”Львіввугілля”