Контакти

Завідувач відділу інтернет сайту

тел. +38(03257)2-32-39

E-mail:

shahtar_galich@meta.ua

Гаряча лінія

Телефон для звернення громадян та працівників

тел. +38(03257)2-04-59

E-mail адрес для листів гарячої лінії:

lvug-gariacha@meta.ua

Відповіді на звернення можна прочитати в розділі інформація або за вказаним посиланням

Відповіді

Авторизація
Календар
Червень 2018
П В С Ч П С Н
« Тра   Лип »
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930  
Архів

6 червня відбулася конференція трудового колективу ДП «Львіввугілля».

Дев’яносто делегатів від усіх відокремлених підрозділів підбили підсумки виконання «Колективного договору між адміністрацією ДП «Львіввугілля», Львівською територіальною організацією Профспілки працівників вугільної промисловості та Регіональним об’єднанням Незалежної профспілки гірників України м.Червонограда за 2017 рік» та затвердили зміни та доповнення до Колективного договору в редакції 2010 року. Участь у роботі конференції взяли перший заступник голови Львівської облдержадміністрації Ростислав Замлинський, голова Сокальської районної ради Микола Пасько та міський голова Червонограда Андрій Залівський.

DSCN0405 46546546
DSCN0418 DSCN0502

Т.в.о. генерального директора ДП «Львіввугілля» Олег Акімов у доповіді акцентував увагу на тому, що навіть працюючи у складних гірничо-геологічних умовах, без капітальних вкладень у розвиток виробництва з боку держави, гірники показують гарний виробничий результат. Проте розриви у виробничому ланцюжку, пов’язані з виходом зі складу «Львіввугілля» збагачувальної фабрики, й нині негативно відображаються на фінансово-економічній діяльності.

 На сьогодні ДП «Львіввугілля» – єдине державне вугільне підприємство, що підняло тарифні ставки і посадові оклади на коефіцієнт 1,4 й друге півріччя 2017 рік завершило з прибутком. Якщо у квітні 2017 року середня зарплата працівника  складала 7104 грн, то у квітні 2018 це вже 12 808 грн. Особливо помітне зростання по основних професіях: ГОЗ минулоріч у квітні отримували у середньому по держпідприємству 10 083 грн, нині за цей період – 21 444 грн, прохідники – 9524 грн. у квітні 2017р. й 19 354 грн. цьогоріч відповідно. Найгостріші проблеми сьогодення: відвантаження товарної продукції не на ближні Добротвірську та Бурштинську ТЕС, а за 600 км на Трипільську ТЕС, що, у свою чергу, створює дефіцит вагонів під завантаження. А шахта «Зарічна», що вже третій рік як не дає вугілля, й надалі є фінансовим тягарем у складі держпідприємства, а не передана, як належить, на реструктуризацію.

Серед стратегічних завдань на цей рік Олег Акімов виділив: запуск чотирьох лав; отримання й освоєння кредитних коштів під держгарантії у сумі 340 млн грн. на обладнання лав на шахтах «Відродження» та «Степова»; будівництво збагачувальної міні-фабрики на «Червоноградській».

DSCN0495 DSCN0503
DSCN0590 DSCN0519
DSCN0619 DSCN0692

– Щодо новоствореної Національної вугільної кампанії, то у випадку прийняття рішення про приєднання – ДП «Львіввугілля» повинно увійти туди у цілісному майновому комплексі, – зазначив він. – Досягнуті позитивні зміни доводять можливість адміністрації та колективів вирішувати проблеми сьогодення.

Голова ЛТО ППВПУ Олег Турчин довів до відома присутніх, що у 2017 році були проведені 8 акцій по захисту соціально-економічних інтересів спілчан і всіх шахтарів регіону, проводилися регулярні зустрічі з головою ЛОДА Олегом Синюткою, Міністром енергетики та вугільної промисловості України Ігорем Насаликом, іншими представниками міністерства по питаннях підняття та виплати зарплати, технічного обладнання та ЗІЗ по питаннях виплати зарплати та відвантаження вугілля, з Міністром соціальної політики Андрієм Ревою щодо вирішення поновлення виплат Фондом соціального страхування потерпілих на виробництві та листів непрацездатності, головою Профспілки вугільників Віктором Турмановим по нагальних питаннях в регіоні. Було направлено десятки листів на адресу Президента України, Прем’єр-міністра України, Голови Верховної Ради України, Голові Львівської ОДА, Львівської обласної ради та в інші державні інстанції. Найвагомішим результатом при співпраці з адміністрацією ДП Львіввугілля стало те, що вдалося поетапно підняти заробітну плату працівникам, починаючи з вересня по грудень 2017 р. на 40 %.  Це дало можливість призупинити відтік робітничих кадрів.

Голова Регіонального об’єднання НПГУ м.Червонограда Віталій Оніжук також відзначив, що ДП «Львіввугілля» на фоні інших держшахт працює позитивно, з достойною оплатою праці. Якщо не буде налагоджено належного збуту товарної продукції, спілчани НПГУ готові вдатися до радикальних акцій протесту. Також він подякував колективам шахт «Великомостівська», «Межирічанська» та «Степова» за допомогу воїнам на Сході.

У виступах делегатів було піднято чимало важливих питань щодо охорони праці, забезпечення спецодягом, перевезень тощо.

Перший заступник голови ЛОДА Ростислав Замлинський вкотре підтвердив, що очільник ЛОДА Олег Синютка переконаний, що ДП «Львіввугілля» повинно працювати цілісним майновим комплексом, а обладміністрація завжди на зв’язку із адміністрацією, профспілковими лідерами та оперативно долучається до вирішення шахтарських питань на всіх рівнях, сприяє залученню інвестицій у обласну вугільну галузь.

Про своє бачення розв’язання шахтарських проблем розповіли й представники місцевої влади – голова Сокальської райради Микола Пасько та міський голова Червонограда Андрій Залівський.

Найважливішими змінами до Колдоговору стала редакція розділ “У СФЕРІ ЕКОНОМІЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ТА РЕФОРМУВАННЯ ВІДНОСИН ВЛАСНОСТІ”, пункт 9.5, де йдеться, що «Питання ліквідації, припинення юридичної особи (злиття, приєднання, поділу, перетворення), створення нових юридичних осіб шляхом виділу, перепрофілювання, перепідпорядкування або зміни форми власності Підприємства, його відокремлених підрозділів, передачі їх майна в оренду, лізинг, концесію, чи укладання ними інших договорів в рамках державно-приватного партнерства, розглядаються з обов’язковою участю сторін даного Колективного договору, а саме Львівської територіальної організації Профспілки працівників вугільної промисловості України та Регіонального об’єднання Незалежної профспілки гірників України м. Червоноград». Тобто обидві профспілки закріпили за собою право участі у процесі структурних змін при реформуванні галузі.

Прес-служба ДП «Львіввугілля»