Контакти

Завідувач відділу інтернет сайту

тел. +38(03257)2-32-39

E-mail:

shahtar_galich@meta.ua

Гаряча лінія

Телефон для звернення громадян та працівників

тел. +38(03257)2-04-59

E-mail адрес для листів гарячої лінії:

lvug-gariacha@meta.ua

Відповіді на звернення можна прочитати в розділі інформація або за вказаним посиланням

Відповіді

Авторизація
Календар
Червень 2018
П В С Ч П С Н
« Тра   Лип »
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930  
Архів

Колектив вуглевидобувної дільниці №1 шахти “Червоноградська” (дирек­тор Вадим КРАСЬ) нині від­пра­цьовує складну за гірничо-геологіч­ними умова­ми 562-біс лаву. Та попри усі труд­нощі, гірники під керівництвом Анд­рія ЛЕМЕ­ХИ піднімають на-гора понад 850 тонн у добу при плані 750 тонн.DSCN9965

Усі сто п’ятдесят працівників дільниці зосереджені на результаті. Півроку тому бригадиром обрано Михайла Скалецького, що має вже понад десять років стажу та здатен добре організовувати колег до ви­конання нарядів. Відповідально до своїх обов’язків ставляться ланкові Володимир Бабанов, Михайло Басюк, Тарас  Кілик,

Сер­гій Русюк, Степан Карпів, Олександр Засько та Василь Коваль. Механіки Мар’ян Челак та Дмитро Танчин стежать за справ­ніс­тю обладнання – комплексу 2М-87, ком­байну РКУ-10 та конвеєрів СП-250, а також чис­ленних допоміжних механізмів. За своїм напрямком сумлінно виконує роботи бри­гада  електрослюсарів, яку очолює Мар’ян Сушина. Завж­ди можна покластися у роботі на заступни­ка керів­ника дільниці Анд­рія Степованого, за вик­онанням пра­вил техніки безпеки пильно стежать гір­ничі майстри, найдос­від­че­ні­шими серед яких є Василь Васько та Ва­силь Газдович.

Андрій Лемеха розповів, що після сут­тєвого зростання заробітку восени ми­ну­ло­го року на роботу почали влаштову­ва­тися молоді хлопці, які не мали до того дос­віду праці у вугільній промисловості. Їх скеровують на курси в УКК, й згодом на дільницю приходять гірничі робітники, яких закріплюють за наставниками, визначають здібності та потім перекваліфіковують на потрібну професію. Приходять після ви­роб­ничої практики й випускники Червоно­градського гірничо-економічного коледжу, часто це діти й онуки тих, хто десятки ро­ків торував підземні горизонти Прибуж­жя. Таким чином формується наступне по­ко­ління шахтарів. Андрій Ярославович добре знає, про що мова, адже  й сам об­рав про­фесію за прикладом батька – зна­ного бригадира вуглевидобувників шахти №1 “Червоноградська”. Вже минуло п’ят­надцять років, як шахта стала для начальника діль­ниці “другим домом”.

До відпрацювання у 562-біс лаві ста­ном на початок травня залишилося ще 109,3 тис. тонн твердого палива. Попереду гірників чекає 305 лава із запасами 280 тис. тонн, яку планується відпрацьовувати з добовим навантаженням у 1000 тонн. Це доволі складний за умовами, з гео­логічними порушення більше двох метрів, вибій по Західно-Бузькому пласту. Про­те шахтарі “Червоноградської” налаш­товані викладатися наповну, вести очисну лінію у понадплановому темпі та виконати річне завдання, піднявши на-гора 220 тис. тонн вугілля.

Ольга МАЗУР

На фото: ГОЗи Ярослав Кінах та Воло­ди­мир Кічун (зліва направо) обслуговують комплекс М-87.

За матеріалами газети «Гірник»