20212223242526
2728293031
Авторизація
Архів

У неділю, 26 серпня, з нагоди професійного свята Дня шахтаря, у Червонограді відбувся дитячий турнір з футболу серед дітей 2007-2008 р.н..

DSCN3781чч DSCN3750м
DSCN3747ааа DSCN3772сс

Спортивні змагання пройшли за участю шести юнацьких команд: двох з Червонограда та по одній команді з Гірника, Сокаля, Угнова, Острова, які розіграли кубок дитячого футбольного турніру. У складах команд є чи мало дітей, чиї батьки працюють на вугільних підприємствах Прибужжя, а перемога їхніх дітлахів в цьому турнірі стала гарним подарунком для своїх батьків у день професійного свята.

Команди були розподілені на дві підгрупи, де за результатами ігор у групах було визначено фіналістів турніру. У матчі за третє місце ФК «Гірник» переміг «Шахтар» (Острів) з рахунком 3:0. Фінальний матч між ФК «Рочин-ДЮСШ №1» та ФК «Рочин-ДЮСШ №2» подарував глядачам видовищну гру обох команд, із результатом 1:0 – ФК «Рочин-ДЮСШ№1» виборов перемогу та здобула дитячий кубок турніру.

DSCN3793вввв DSCN3798всссс
DSCN3807сссс DSCN3814вввв

Нагороджували юних футболістів т.в.о. генерального директора ДП «Львіввугілля» Олег Акімов, голова Регіонального об’єднання Незалежної профспілки гірників України м.Червонограда Віталій Оніжук та секретар Червоноградської міської ради Олександр Грасулов. Переможцям та призерам було вручено кубок, медалі, грамоти, футбольні м’ячі та солодощі.

Організатори турніру висловили сподівання, що з нагоди професійного свята Дня шахтаря, подібні змагання проводитимуться у Червонограді щорічно.