Контакти

Завідувач відділу інтернет сайту

тел. +38(03257)2-32-39

E-mail:

shahtar_galich@meta.ua

Гаряча лінія

Телефон для звернення громадян та працівників

тел. +38(03257)2-04-59

E-mail адрес для листів гарячої лінії:

lvug-gariacha@meta.ua

Відповіді на звернення можна прочитати в розділі інформація або за вказаним посиланням

Відповіді

Авторизація
Календар
Жовтень 2018
П В С Ч П С Н
« Вер   Лис »
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  
Архів

DSCN2531Наприкінці вересня  Україні від­­значили свято ініціативних інже­нерів та робітників, що своїми ідеями та напрацюваннями сприяють технічному прог­ресу.

Одним з таких є інженер-програміст виробничого відділу  Шахто­спецмон­тажно-налагоджувального управління Михайло Лістунов.

- У “наладку” прийшов одразу після закінчення Червоноградського гірничо-економічного коледжу, де здобув спеціа­льність “Програмування для електронно-обчислювальної техніки та автоматизо­ваних систем”, – розповідає Михайло Іго­рович. – Вищу технічну освіту отримав у Львівській політехніці. У виробничому від­ділі під керівництвом ветерана наладки Богдана Федашка я займаюсь обслугову­ванням комп’ютерної техніки ВП ШСМНУ вже одинадцять років.

Крім належного виконання службових обов’язків, Михайло Лістунов на практиці впроваджує у виробництво і свої раціона­ліза­торські розробки, що сприяє високому рівню безпечної та ефективної експлуа­тації обладнання шахт.

На шахті “Межирічанська” молодий інженер розробив цифровий прилад конт­ро­лю температури, який контролює темпе­ра­туру підшипників на вугільному та по­родному підйомах. На “Лісовій” невдовзі буде  вводитися  система  тех­нологічної сигналізації режиму роботи головної вен­тиляційної  установки.

Також Михайло Лістунов долучається до обслуговування системи комплексу аеро­газової інформації (КАГІ), яка здійс­нює контроль вмісту газу метану в шахтній атмосфері і попереджає про небезпеку під час технологічного процесу у видобув­них та прохідницьких вибоях.

- У роботу я вкладаю багато сил, вмінь та зусиль, але без підказок досвідчених налагоджувальників шахтного обладнання Олександра Задорожного, Петра Сидора, Михайла Свідруна та Богдана Федашко мені було не обійтися. Від них переймав дос­від, – додав інженер-програміст з “на­ладки”, – і тепер намагаюся впроваджу­вати  мої авторські  технічні  розробки  на шах­тах, щоб осучаснити та оптимізувати виробничі процеси.

Ігор ЙОСИПІВ

За матеріалами газети «Гірник»