Контакти

Завідувач відділу інтернет сайту

тел. +38(03257)2-32-39

E-mail:

shahtar_galich@meta.ua

Гаряча лінія

Телефон для звернення громадян та працівників

тел. +38(03257)2-04-59

E-mail адрес для листів гарячої лінії:

lvug-gariacha@meta.ua

Відповіді на звернення можна прочитати в розділі інформація або за вказаним посиланням

Відповіді

Авторизація
Календар
Жовтень 2018
П В С Ч П С Н
« Вер   Лис »
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  
Архів

Бригаду ДПР №1 шахти “Степова” до Дня шахтаря було визнано кращою серед прохідницьких бригад ДП “Львів­вугілля”. Колектив бригади Олега Ко­чай­довського на цьому обертів не збавляє, а продовжує долати швидкі метри.DSCN5246

Бригадиром Олега Кочайдовського обрано два роки тому. Його на дільниці вважають відповідальним, таким, що може організувати й правильно розставити людей за завданнями та проконтролювати виконання наряду. На шахту “Степова” гірник прийшов одразу по закінченні Червоно­градського професійного гірничо-будівельного ліцею у 2002 році. Працював на техкомплексі слюсарем поверхневим, а через рік перевівся на прохідницьку діль­ницю і понад п’ятнадцять років прокладає підземні магістралі.

- Те, що бригаду визнали кращою – це заслуга всіх, – розпочав розмову Олег Михай­лович. – Колектив у нас згуртований, я б сказав, перспективний. Серед­ній вік -30-35 років,  це та молодь, яка прийшла і залишилася працювати. Усі 54 члени моєї бригади викладаються наповну, є пере­виконання плану, а це дає додатковий фінансовий  стимул. Від  кожної зі  змін залежить продуктивність, а забез­печують її ланки Івана Мисака, Володими­ра Ко­вальчука, Павла Дацика і Юрія Хоми­на, великий  внесок  у  загальний  результат роблять прохідники Володимир Бас, Сер­гій Ілюхін, Сергій Шемберко, Володимир Васько, машиністи гірничих виїмкових машин Володимир Новосад, Ігор Бердюгін, електрослюсарі підземні Василь Пидляк та Олег Хомин.

- До роботи наш бригадир ставиться відповідально, і організувати інших у нього добре виходить, – так відзивається про Кочайдовського начальник ДПР №1 Андрій Пашкуцький.

Із середини липня колектив ДПР №1 комбайном  КСП-32  веде  прохідницькі роботи у 142 “біс” бортовому штреку. Там планують закінчити гірничі роботи наприкінці осені, де почнуть проходити розрізну піч для майбутньої лави №142, яку повинні ввести в експлуатацію у 2019 році. Щодня проходять 5-6 метрів, при плані 100 метрів щомісяця, дають 20-30 додатково.

- У проходці часто виникають несподівані труднощі, бо ми йдемо не знаючи, що нас чекає попереду. Зустрічаються гірничо-геологічні порушення, але відразу приймаються певні технічні рішення, щоб робота не гальмувалась і виконувався план. За таких умов сформувався професійний, загартований колектив, який налаштований продовжити славні традиції швидкої проходки “Степової”, – додав на завершення розмови начальник прохідницької дільниці.

Ігор ЙОСИПІВ

На фото: (зліва направо) МГВМ Воло­димир Новосад, електрослюсар підземний Ва­силь Пидляк, гірник підземний Андрій Ме­льник, бригадир Олег Кочайдовський, на­чальник ДПР №1 Андрій Пашкуцький.

 За матеріалами газети «Гірник»