Контакти

Завідувач відділу інтернет сайту

тел. +38(03257)2-32-39

E-mail:

shahtar_galich@meta.ua

Гаряча лінія

Телефон для звернення громадян та працівників

тел. +38(03257)2-04-59

E-mail адрес для листів гарячої лінії:

lvug-gariacha@meta.ua

Відповіді на звернення можна прочитати в розділі інформація або за вказаним посиланням

Відповіді

Авторизація
Календар
Листопад 2018
П В С Ч П С Н
« Жов   Гру »
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  
Архів

Відокремлений підрозділ “Спецуправління з гасіння териконів та рекультивації земель” за допомогою спеціалізованої техніки формує плоскі породні відвали шахт ДП “Львіввугілля” – саме так правильно називаються терикони, що є невід’ємною частиною виднокола Червонограда. Це один із найважливіших аспектів охорони довкілля від наслідків діяльності вугільних шахт.IMG_20181026_093258

- Кожен породний відвал має паспорт, в якому вказані всі фактичні відомості – проектні дані, кількість складованої породи, профілактичні роботи, які проводяться, – розповідає начальник спецуправління Ігор Васько. – Особливо пильно спостерігаємо за тепловим станом відвалів, за допомогою спеціальних термометрів тричі на рік виміряємо температуру.

Як інформувала провідний інженер з охорони праці Галина Гапон, спецуправління тісно співпрацює з екологами шахт. За результатами досліджень води поверхневих водоймищ і стічних вод розробляються та реалізовуються відповідні заходи.

Через велику заборгованість адміністрації ПАТ “Львівська вугільна компанія”  Спецуправління не мало змоги проводити роботи в достатньому обсязі, і як наслідок, восени 2016 року великий резонанс мала ситуація з самозапалюванням терикону збагачувальної фабрики. Спільними зусиллями тоді вдалося унормувати ситуацію. З літа цього року Спецуправління вже не надає послуги з формування і профілактики породного відвала ПАТ “Львівська вугільна компанія”.

- Увесь колектив дільниці з формування і профілактики породних відвалів задіяний на шахтах ДП “Львіввугілля”, – розповів заступник начальника дільниці Михайло Токар, показуючи кореспондентам стоянку спецтехніки. – По заявках підприємств також виконуємо роботи на аварійних вугільних складах. Для цього у нашому технічному парку є бульдозери, скрепери, екскаватори, трактор та автомобіль БЕЛАЗ. Техніка не нова, але самотужки ремонтуємо і відновлюємо, тож маємо на чому працювати.IMG_20181026_093713

У транспортному цеху слюсарі-ремонтники Мирослав Турків, Ярослав Цекот і електрогазозварник Микола Піхоцький  вправно дають раду з великими вузлами бульдозерів. Подивитися,  як справи з профілактикою бульдозера ДЗ-170, перед зміною зайшов Василь Кіндрат. За добросовісну роботу його  до Дня шахтаря нагороджено Подякою Львівської обласної ради.

IMG_20181026_093650- Робота бульдозериста – у будь-яку погоду виконувати наряд, – розповідає Василь Васильович. – Відповідальність, звичайно, велика: і за техніку, і за якість робіт. Техніка у нас габаритна, тому дотримання правил безпеки – насамперед. У Спецуправлінні я вже десять років, все приходить з досвідом. За той час працював на териконах та аварійних складах усіх шахт, певно, десятки тисяч тонн вугілля та породи перелопатив, так що почуваюся дотичним до шахтарів. Поки будуть шахти працювати   матимемо роботу і ми.

Ольга МАЗУР

За матеріалами газети «Гірник»