Контакти

Завідувач відділу інтернет сайту

тел. +38(03257)2-32-39

E-mail:

shahtar_galich@meta.ua

Гаряча лінія

Телефон для звернення громадян та працівників

тел. +38(03257)2-04-59

E-mail адрес для листів гарячої лінії:

lvug-gariacha@meta.ua

Відповіді на звернення можна прочитати в розділі інформація або за вказаним посиланням

Відповіді

Авторизація
Календар
Січень 2019
П В С Ч П С Н
« Гру   Лют »
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  
Архів

Віталій-Леус-Іван-Скопик-Віктор-кіперНадзвичайно широкий спектр санаторних послуг здавна є візитівкою ОЛК “Ровесник”, а гарні умови та чудо­ва природа приваблюють відпочивальників з усієї України.

- Протягом літнього сезону у “Ровес­нику” відпочило та оздоровилося 2360 дітей із Львівської, Київської, Донецької, Лу­ган­ської областей та діти воїнів АТО. Чимало було малечі, батьки якої працюють на підприємствах ДП “Львіввугілля”, – розповідає директор Василь Карвацький. – Також у нашій оздоровниці дбають і про колишніх працівників шахт. На сьогод­нішній день, уклавши угоди з ФССУ, путів­ками скористалися більше сотні “регрес­ників”. Щоб іти в ногу з часом, оновили медичну апаратуру. Придбано апарат маг­нітотерапії “АЛІМП 1″, “Радіус-01″, Луч-3, Ампліпульс-5, УЗТ-101АФ, дарсонваль (корона), відремонтували спортзал та ба­сейн, покра­щили умови перебування у кім­натах. Постійно дбаємо, щоб кожен від­почивальник як можна цікавіше і з ко­ристю для здоров’я проводив час у шахтарській оздоровниці.

- Відчув проблеми зі спиною, тому ви­рішив під час відпустки підлікуватися, а “Ровесник” для цього найкраще підходить, – ділиться своїми враженнями про оздоров­ницю гірничий майстер шахти “Велико­мостів­ська” Іван Скопик. – Я колись тут бував, мені сподобалося, тому знову ви­рішив взяти курсівку. З цим звернувся до голови профкому Степана Смілки.

- Все добре – і лікування, й обслу­говування, а головне ж – тепла родинна обстановка, – додав гірник очисного забою Анатолій Білецький, який отримав путівку через профком ППО НПГУ шахти “Велико­мостівська”, який очолює Ольга Божок.

- У “Ровеснику” я вперше, а підказав мені цей санаторій мій сусід. Бачу, що тут прекрасна природа, все охайне, доглянуте, чудово відпочиваю, персонал привітний. А як колишньому гірникові із двадцяти­річ­ним стажем роботи тут добре відновлю­вати здоров’я. Відвідую багато різних процедур, – говорить колишній гірник Віталій Леус.

- Дуже задоволений обслуговуванням та якістю оздоровчих процедур, – роз­повідає колишній працівник шахти “Лісо­ва”, шахтар із вісімнадцятирічним стажем Віктор Кіпер. – Відвідую соляну шахту, хвой­ні ванни, магнітотерапію тощо.

А колишні працівники шахт Андрій Да­цик, Євген Мельник та Яків Дубнєв, яких зустрів у “Ровеснику” цього дня, охоче під­твердили слова  колег та дякують персоналу ОЛК “Ровесник” за чудово організо­ваний відпочинок.

Іван СЕМАК

На фото: відпочивальники Віталій Леус, Іван Скопик та Віктор Кіпер (зліва направо).

За матеріалами газети «Гірник»