Контакти

ДП «Львіввугілля»

E-mail: lvug@bis.net.ua

тел. +38(03257)2-32-39

Гаряча лінія

Телефон для звернення громадян та працівників

тел. +38(03257)2-04-59

E-mail адрес для листів гарячої лінії:

lvug-gariacha@meta.ua

Відповіді на звернення можна прочитати в розділі інформація або за вказаним посиланням

Відповіді

Авторизація
Календар
Січень 2019
П В С Ч П С Н
« Гру   Лют »
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  
Архів

Червоноградський гірничо-еконо­мічний коледж багато років є кузнею кадрів для шахт Львівського вугільного басейну. Коледж не тільки готує квалі­фікова­них фахівців для шахт ДП “Львів­вугілля”, але й завдяки тісній спів­праці з держпідприємством скеровує їх на ро­боту.IMG_20181123_100355-(1)

Студенти коледжу, які навчаються за спеціальністю “Підземна розробка корис­них копалин” та “Експлуатація та ремонт гірничого електромеханічного обладнання та автоматичних пристроїв” розповіли, чому обрали професію гірника:

Богдан ГАВРИЛЯК:

- У мене дід, мама працювали на шахті, а батько Володимир Омелянович й досі працює гірничим робітником на шахті “Відродження”, тому після закінчення школи я не вагався, куди мені поступати та на яку спеціальність. На мій погляд, перспектива для тих, хто отримав освіту в коледжі, перш за все – працевлаш­тування зразу після отримання диплома.

Юрій БРИЛЬ:

- Про працю на шахті я дізнавався від мого дідуся – Мирона Михайловича, який багато років був на “Червоноградській” бригадиром, електрослюсарем підземним по обслуговуванню вертикальних стволів на ДПУ. Він мені багато цікавого розпові­дав про свою роботу, а оскільки я живу у шахтар­ському місті і багато моїх ровесни­ків обирають працю на копальні, я також вирішив стати шахтарем.

Віталій БУЛИГІН:

- Моя мама Оксана Павлівна працює гірничим майстром на шахті “Степова”. Я бував неодноразово в неї на роботі, і мені подобається на шахті. Кожен рік навчання в коледжі приносить мені все нові емоції та враження, а головне – знання. З нашим викладачем гірничих дисциплін Юрієм Бабієм мав спуск в шахту і переконався, яка це важка, але цікава праця.

Віталій ЗАПІСОЦЬКИЙ:

- Мій батько Іван Васильович працює на шахті “Великомостівська”. На цій шахті я проходив практику у мехцеху. Під керівництвом моїх наставників Богдана Пазеняка та Романа Романика я дізнався про роботу механіз­мів, які використо­вуються у забоях. Про них нам розповідали і у коледжі, але було цікаво на практиці побачити процес ремонту.

Назар КЕРНИЦЬКИЙ:

- Я вирішив піти дорогою мого батька Ярослава Ярославовича, який працює прохідником на шахті “Червоноградська”. Вже був на нашому гірничому полігоні, де завідувач лабораторії Роман Варениця ознайомив із працею в копальні. Дуже хочу спуститися в справжню шахту та дізнатися ще більше про цю роботу.

Ігор ЙОСИПІВ

На фото: викладач гірничих дисциплін Вадим Теодорович (перший зліва) зі студентами.