Контакти

Завідувач відділу інтернет сайту

тел. +38(03257)2-32-39

E-mail:

shahtar_galich@meta.ua

Гаряча лінія

Телефон для звернення громадян та працівників

тел. +38(03257)2-04-59

E-mail адрес для листів гарячої лінії:

lvug-gariacha@meta.ua

Відповіді на звернення можна прочитати в розділі інформація або за вказаним посиланням

Відповіді

Авторизація
Календар
Березень 2019
П В С Ч П С Н
« Лют   Кві »
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Архів

28 лютого на ВП «Шахта «Степова» у приміщенні актового залу відбулося  чергове  засідання  постійно – діючої комісії з охорони праці.

        В роботі ПДК з охорони праці взяли участь: в.о. директора шахти Микола Клюка, в.о. головного інженера Андрій Ігнатюк, заступник директора з охорони праці Тарас Десятник, заступник директора з виробництва Богдан Майдюк, головний механік Юрій Ількевич, провідний юрисконсульт Оксана Тарчанин, головний державний інспектор відділу нагляду у вугільній промисловості ГУ Держпраці у Львівській області Володимир Розалюк, начальник Червоноградського відділення Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Львівській області Володимир Катерина, помічник командира Львівсько-Волинського ВГРЗ по ПР Ярослав Коваль, лідери профспілок шахти, начальники відділів та служб, начальники дільниць, їх заступники, помічники, механіки, гірничі майстри, бригадири, ланкові.

_DSC1630р

        Володимир Катерина розповів присутнім про страхові виплати при настанні нещасних випадків на виробництві та надану компенсацію і допомогу при стійкій, тимчасовій втраті працездатності працівникам, нововведення в оздоровленні працівників у реабілітаційних, профілактично-оздоровчих лікувальних закладах.

_DSC1640м

         Володимир Розалюк підбив підсумки проведеної в лютому перевірки на підприємстві, підкреслив, що раніше виявлені порушення під час прийняття в експлуатацію підготовчого вибою 142-го оконтурюючого штреку повністю усунені.

Розповів про вимоги плану ліквідації аварії щодо запасних виходів у гірничих виробках шахти. Наголосив, що кожен працівник повинен знати та виконувати вимоги плану ліквідації аварій його робочого місця, а за додатковою інформацією щодо роз’яснень правил поведінки у випадку виникнення аварії працівник може звернутися до гірничого диспетчера. На завершення свого виступу Володимир Розалюк розповів про конкурс дитячого малюнку «Охорона праці очима дітей» присвяченого Всесвітньому дню охорони праці.

         Ярослав Коваль зазначив, що в період з 5 по 6 лютого поточного року за участю представників ЛВ ВГРЗ проведено комплексну перевірку перед погодженням Плану ліквідації аварій на ВП «Шахта «Степова», також провів порівняльний аналіз виявлених порушень за лютий 2018року та лютий 2019року, під час перевірки у 2019році – виявлено 192 порушення, а в лютому 2018року 158 порушень. Під час перевірки призупинялось ведення робіт та експлуатація механізмів в двох випадках, у 2018році три зупинки.

_DSC1659м

        Сергій Часовських доповів про роботу, яка проведена енергомеханічною службою протягом 2018року та за січень, лютий 2019року, наголосив начальникам та механікам дільниць на дотримання ними вимог нормативно-правових актів з охорони праці, ведення технічної документації при роботі з електрообладнанням.

        Микола Клюка розповів про виконані показники з проведення підготовчих вибоїв та видобутку вугілля за лютий 2019року, подальшу роботу підприємства та підготовку лави №142. Вказав на недостатню роботу головному енергетику, необхідність перевірки стану електрообладнання та  притягнути винних до відповідальності. Заступнику з охорони праці видати наказ про продовження посиленого контролю за роботою підприємства, пилогазового режиму, стану електромеханічного господарства, протипожежного захисту та заслухати механіка дільниці шахтного транспорту про усунення виявлених порушень протягом лютого місяця на наступному засіданні ПДК.

 

Інформацію підготував:

Заступник директора з охорони праці

ВП «Шахта» Степова» ДП «Львіввугілля»                                      Тарас Десятник