Контакти

ДП «Львіввугілля»

E-mail: lvug@bis.net.ua

тел. +38(03257)2-32-39

Гаряча лінія

Телефон для звернення громадян та працівників

тел. +38(03257)2-04-59

E-mail адрес для листів гарячої лінії:

lvug-gariacha@meta.ua

Відповіді на звернення можна прочитати в розділі інформація або за вказаним посиланням

Відповіді

Календар
Березень 2019
П В С Ч П С Н
« Лют   Кві »
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Авторизація
Архів

hdrЧервоноградський професійний гір­ничо-будівельний ліцей щороку випускає фахівців для вугільних підприємств ДП “Львіввугілля” за спеціальностями: “Електрослюсар підземний. Електрозварник ручного зварювання”, “Електрослюсар (слюсар) черговий та з ремонту устаткування. Електрозварник ручного зварювання”, “Слюсар-ремонтник, електрогазозварник”.

- Ліцей багато років тісно співпрацює із копальнями держпідприємства, – розпочав розмову директор Руслан Ониш­кевич. -  Учні  ліцею  регулярно  проходять прак­тику та виробниче навчання на шахтах, які охоче беруть нашу молодь на роботу. Теоретичне навчання для учнів проводиться у кабінетах, а виробниче – у лабораторії гірничих машин та механізмів, якою керує майстер виробничого навчання Ярослава Стодольна, а старший майстер Іван Шмігель викладає принципи роботи та ремонту електрообладнання. То ж ліцей має достатню матеріально-технічну базу.

Першокурсники ліцею про свій вибір майбутньої професії розповідають так:

 

Назар Пиріг:

- Я без вагань вступив сюди після закінчення дев’ятого класу. Знаю, що наш край – вугільний, і робочих рук потребує завжди. У моїй сім’ї ніхто не був шахтарем, але про роботу в шахті мені багато розпо­відали знайомі. Під час навчання в ліцеї отримую ґрунтовні знання, впевнений, що це допоможе мені в професії. Хочу себе у майбутньому реалізувати на шахті.

 

Володимир Вараниця:

- Моя мама Ірина Михайлівна працює на шахті “Лісова”. В процесі навчання хочу більше ознайомитися із механізмами, які є в шахтах. Мені подобається в ліцеї, бо до навчання тут ставляться серйозно та відповідально, а ще тут хороша атмосфера й дружний колектив групи.

 

Святослав Сидор:

- Мій батько Ігор Теодорович – гірничомонтажник, працює на дільниці МДГО і РВР шахти “Червоноградська”.  Туди ж гірником підземним влаштувався і брат Дмитро. Вони мені і порадили піти на навчання у ліцей. Я не шкодую про свій вибір. Мені дуже подобається тут вчитися.

 

Сергій Назарко:

- Я вступив до ліцею, аби продовжити шахтарську династію сім’ї Назарко вже у третьому поколінні. На шахті “Червоноградська” оператором АГЗ працює моя мама Наталя Григорівна, сестра Тетяна – лампівницею. На цій же шахті довгі роки у вибоях трудилися мій батько Іван Богданович та дід по маминій лінії Григорій. Щоб теж працювати на шахті, вирішив опанувати професію електрослюсаря підземного.

Ігор ЙОСИПІВ

 

На фото: заняття у лабораторії гірничих машин веде Іван Шмігель (перший справа).

За матеріалами газети «Гірник»