3 квітня в.о. заступника генерального директора з виробничих питань – директора дирекції з виробництва ДП «Львіввугілля» Сергій Смеречанський та головний енергетик держпідприємства Олег Бусько побували на шахті «Межирічанська».
Разом з директором шахти Ігорем Крокошем, головним енергетиком шахти Володимиром Гевком перевірили стан підготовки лави №378, на монтаж якої виділені бюджетні кошти в сумі 27млн. 847тис.грн. Обговорили основні виробничі питання, окреслили можливість використання власних ресурсів в сумі 27 млн.грн. для повної комплектації лави.
- Зараз важливо першочергово запустити лави на шахтах «Лісова» та «Степова», але й лава №378 на шахті «Межирічанська» також стоїть на контролі у т.в.о. генерального директора ДП «Львіввгулля» Олега Акімова, – зазначив Сергій Смеречанський.
Прес-служба ДП «Львіввугілля»


