Контакти

Завідувач відділу інтернет сайту

тел. +38(03257)2-32-39

E-mail:

shahtar_galich@meta.ua

Гаряча лінія

Телефон для звернення громадян та працівників

тел. +38(03257)2-04-59

E-mail адрес для листів гарячої лінії:

lvug-gariacha@meta.ua

Відповіді на звернення можна прочитати в розділі інформація або за вказаним посиланням

Відповіді

Авторизація
Календар
Квітень 2019
П В С Ч П С Н
« Бер   Тра »
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  
Архів

Дільниця підіймальних установок шахти “Межирічанська” забезпечує безперебійний підйом та спуск людей і вантажів в шахту.

- Щоб щодня шківи крутилися безупинно – це залежить від злагодженої роботи колективу підіймальних установок, де працюють висококваліфіковані та досвідчені люди, – розпочав розмову Сергій Ротов, що виконує обов’язки начальника. – Трудовий колектив дільниці складається із сорока трьох працівників, які відповідають за технічний стан та своєчасний ремонт обладнання.

в.о.нач.ДПУСерпгійРотов-заст.нач.ДмитроКусик-слюсар-ремонтникВікторЖилка

Керівник дільниці із сім’ї шахтарів. Закінчив Червоноградський гірничо-економічний коледж, із 2007 року розпочав працювати на дільниці шахтного транспорту “Межирічанської”. Долаючи сходинка за сходинкою щаблі шахтарської кар’єри – від гірничого робітника, електрослюсаря підземного, механіка – в 2017 році перевівся на ДПУ заступником начальника, а вже тут безпосередньо дізнавався про роботу підйому від тодішнього начальника Михайла Мочалова.

Слюсар-ремонтник поверхневий Віктор Жилка на клітьовому підйомі проводить ревізію підіймальних установок, компресорів УКВШ 5/7 та ЗІФ-ШВ5, гальмівних систем, двигунів. В першу зміну електрослюсарі підземні по ремонту та обслуговуванню вертикальних стволів Василь Шийка, Андрій Кобак та Роман Голота пере­віряють канати на пориви, пневмо-пружинну систему барабану вугільної машини, а при потребі здійснюють ремонт. Бригадир Іван Пелех, який працює на діль­ниці понад двадцять п’ять років, уважно слідкує за виконанням нарядів та щоб усе механічне обладнання було справне. Машиністи підіймальних машин вугільного та породного підйомів Наталя Дик­лярська і Марія Литвин вправно управляють відвантаженням вугільної та породної маси. Працівниці підйому уважно слідкують за машинами, а про якісь несправності одразу повідомляють. На дільниці  поряд  із  досвідченим машиністом Надією Теленько проходить практичні заняття учень машиніста Оксана Цімерман. Вона пройшла  курси  в  УКК та тепер набуває потрібні їй навики для подальшої роботи.

машин.кліть.підйом.надіяТеленько-уч.машин.ОксанаЦіцерман

- Із січня по квітень на нашій дільниці проходять практику студенти Червоноградського гірничо-економічного коледжу Роман Клуб, Юрій Давидович і Олег Герман. Молоді практиканти закріплені за Іваном Пелехом, Андрієм Котиком та Ігорем Тимиком, які діляться досвідом із молоддю. Зі своїми настав­никами молоді хлопці вникають у вироб­ничий процес, проявляють інтерес до роботи, і можливо, невдовзі прийдуть до нас працювати, – долучився до розмови зас­тупник начальника Дмитро Кусик.

- Обладнання підйомів постійно у русі, через що потребує ремонтів, замін та змащування деталей. У ремонтах нам також допомагають спеціалісти МПУ та ШСМНУ. “Монтажники” проводять капітальний ремонт по обслуговуванню вертикальних стволів, завантажувальних камер та пристроїв, а “наладка” займається регулюванням та заміною блоків систем управління, електричних схем тощо. Завдяки таким спільним діям забезпечується стабільна робота вугільного підприємства, адже на підйомі все має працювати справно, все повинно їхати, постійно і без зупинок, – підсумував Сергій Ротов.

Ігор ЙОСИПІВ

 

На фото: (зліва направо) в.о. начальника ДПУ Сергій Ротов, заступник начальника Дмитро Кусик та слюсар-ремонтник поверхневий Віктор Жилка; машиніст клітьового підйому Надія Теленько та учень машиніста Оксана Цімерман (зліва направо).

За матеріалами газети «Гірник»