Контакти

Завідувач відділу інтернет сайту

тел. +38(03257)2-32-39

E-mail:

shahtar_galich@meta.ua

Гаряча лінія

Телефон для звернення громадян та працівників

тел. +38(03257)2-04-59

E-mail адрес для листів гарячої лінії:

lvug-gariacha@meta.ua

Відповіді на звернення можна прочитати в розділі інформація або за вказаним посиланням

Відповіді

Авторизація
Календар
Квітень 2019
П В С Ч П С Н
« Бер   Тра »
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  
Архів

OLYMPUS DIGITAL CAMERAДолучилися до весняного благоустроюу містах Червонограді, Соснівці та селищі Гірник підприємства ДП “Львіввугілля”.

Як і багато років поспіль, з метою покращення естетичного, санітарного стану вулиць та територій міст Червонограда, Соснівки, селища Гірник певні ділянки закріплені Червоноградською міською радою за підприємствами та організаціями ДП “Львіввугілля”. Завдяки спільним з комунальниками зусиллям Великдень мешканці зустрінуть в охайно прибраних містах.

Символом Червонограда – пам’ятним знаком “Шахтар”, що у районі Застави, опікуються гірники шахти “Великомостівська”. Вулиці Чорновола, Перемоги та зупинка Стара шахтарська закріплені за “Степовою”, вулицю Степана Бандери впорядковує Вантажно-транспортне управління та Спецуправління по гасінню териконів та рекультивації земель. Найдовшою вулицею міста – Богдана Хмельницького, яка йде від  «Шахтаря» на Заставі до мосту через р.Солокія та від вул. Винниченка до с. Добрячин – займається шахта “Відродження”. Вулиця Сокальська закріплена за працівниками “Червоноградської”. Вони ж спільно з  Спецуправлінням привели до ладу вулицю Промислову від РБУ до межі міста зі сторони м. Белз. На території селища Гірник порядкували працівники шахти “Межирічанська”, а в Соснівці наводила лад шахта “Лісова”.

Також особливо ретельно та дбайливо облаштовані території усіх відокремлених підрозділів держпідприємства – прибрані газони, скопані клумби,  висаджені квіти, підрізані та побілені дерева, оновлено зупинки.

За матеріалами газети «Гірник»