Контакти

Завідувач відділу інтернет сайту

тел. +38(03257)2-32-39

E-mail:

shahtar_galich@meta.ua

Гаряча лінія

Телефон для звернення громадян та працівників

тел. +38(03257)2-04-59

E-mail адрес для листів гарячої лінії:

lvug-gariacha@meta.ua

Відповіді на звернення можна прочитати в розділі інформація або за вказаним посиланням

Відповіді

Авторизація
Календар
Травень 2019
П В С Ч П С Н
« Кві   Чер »
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Архів

OLYMPUS DIGITAL CAMERAСитуація у вугільному секторі України сьогодні є вкрай непростою. І найболючішим наслідком цього є заборгованість із заробітної плати працівникам.

У керівництва ДП «Львіввугілля» кожен робочий день починається з напрацювань шляхів вирішення цього питання. Одним з кроків у цьому напрямку був лист №6/619 від 16 квітня 2019 року, адресований голові Комітету з питань бюджету Верховної Ради України Андрію Павелку та голові Львівської ОДА Олегу Синютці, в якому надана інформація про те, що ДП «Львіввугілля» є не прибутковим і потребує державної фінансової підтримки. На жаль, цей лист на засіданні парламентського Комітету з питань бюджету не був взятий до уваги.

Тому адміністрація ДП «Львіввугілля» повторно з цим листом звернулася  в Міненерговугілля. У документі чітко обраховано очікувані збитки за ІІ квартал та до кінця року.

25 квітня т.в.о. генерального директора Олег Акімов у Києві зустрівся з Міністром енергетики та вугільної промисловості Ігорем Насаликом щодо вирішення питань виплати заробітної плати та відвантаження вугільної продукції.

Лист додається:

листЛОДА

P.S. Уряд планує погасити заборгованість на суму більш ніж 400 млн грн у першій декаді травня.

Про це під час години запитань до уряду сказав заступник міністра енергетики та вугільної промисловості України Анатолій Корзун, повідомляє кореспондент Укрінформу.

“На сьогоднішній день заборгованість трохи більша за 400 млн грн, але позавчора було ухвалене рішення про перерозподіл деяких видатків державного бюджету, а також коштів від реалізації. Протягом 1 декади (травня – ред.) заборгованість буде повністю погашена”, – сказав Корзун. За його словами, Міненерговугілля також планує впровадити заходи із недопущення заборгованості у майбутньому. Він також визнав, що протягом кількох днів Міненерговугілля спостерігає проблеми із реалізацією вугілля.”На сьогодні ми практично завершуємо роботу з укладання угод на реалізацію через держпідприємство з постачання вугільної продукції. Крім того, після свят ми плануємо провести розширену нараду між виробниками і споживачами вугільної продукції, щоб зняти проблему”, – додав Корзун.

https://www.ukrinform.ua/rubric-economy/2689896-zaborgovanist-pered-sahtarami-pogasat-u-persij-dekadi-travna-minenergo.html