Контакти

Завідувач відділу інтернет сайту

тел. +38(03257)2-32-39

E-mail:

shahtar_galich@meta.ua

Гаряча лінія

Телефон для звернення громадян та працівників

тел. +38(03257)2-04-59

E-mail адрес для листів гарячої лінії:

lvug-gariacha@meta.ua

Відповіді на звернення можна прочитати в розділі інформація або за вказаним посиланням

Відповіді

Авторизація
Календар
Травень 2019
П В С Ч П С Н
« Кві   Чер »
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Архів

На позачерговій сесії сьомого скликання депутати Червоноградської міської ради на чолі з головою Андрієм Залівським прийняли звернення до Президента України Петра Порошенка, Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана, Голови Верховної Ради України Андрія Парубія, Народних депутатів України Михайла Бондара та Олега Мусія, головам фракцiй, груп та комiтетiв Верховної Ради України, Мiнiстра енергетикита та вугiльної промисловостi України Ігоря Насалика, голови Львівської ОДА Олега Синютки, голови Львівської обласної ради Олександра Ганущина, голови Профспілки вугільників України Віктора Турманова та голови НПГУ Михайла Волинця (текст додається).

DSCN0816в DSCN0828в
DSCN0812в DSCN0811в

Станом на сьогодні склалася невизначена ситуація із реалізацією товарної вугільної продукції: ДТЕК, якому належать  Добротвірська та Бурштинська ТЕС, не реагує на пропозиції співпраці, а Міненерговугілля у зв’язку із призупиненням роботи оператора вугільного ринку ДП «Держвуглепостач» ніяк не координує збут вугілля. Таким чином, незрозуміло – як ДП «Львіввугілля» повинно заробляти кошти для виплати зарплати, на технологічні потреби та розвиток виробництва? І як сплачувати податки та збори, що складають значну частину бюджетів Червонограда та Сокальського району? Очевидно, що криза вугільників миттєво негативно відіб’ється на економіці усього регіону. Потрібна державна фінансова підтримка. А також негайне вирішення проблеми з заборгованістю по ЄСВ, що звужує соціальні права шахтарів при виході на пенсію.

Саме про це у своїх виступах говорили т.в.о. генерального директора ДП «Львіввугілля» Олег Акімов, голова ЛТО ППВПУ Олег Турчин та голова РО НПГУ м.Червонограда Віталій Оніжук.

DSCN0833в DSCN0835в

Також профспілкові лідери підтвердили тверді наміри щодо проведення масштабної акції протесту в Києві 15 травня. Нині гірникам виплачено лише 38% зарплати за березень. Перший керівник ДП «Львіввугілля» інформував: щойно надійшли відомості – на виплату зарплати підземним працівникам виділено 40 млн грн бюджетних коштів, це складе близько 30% за березень. Але якщо навіть при поступленні коштів від попередньої реалізації вугілля вдасться «закрити» усьому колективу ще якусь частку березня, то системного бачення, як далі працюватиме вугільна галузь Львівщини, Міненерговугілля не пропонує.

Тим часом на аварійних складах шахт накопичується вугілля, на ЦЗФ ПАТ «Львівська вугільна компанія» вже зберігається 10 тис. тонн вугільного концентрату. Допоки галицьке вугілля не використовуватиметься на місцевих електростанціях, які для цього і збудовані, ситуація не налагодиться, впевнені профспілки. Тому з голосу в звернення додано пункт: звернутися до Фонду державного майна України для повернення Добротвірської та Бурштинської ТЕС у власність держави.

Також обидві шахтарські профспілки запросили депутатів та міського голову Аднрія Залівського приєднатися до акції протесту у Києві.

рішення№1234 001рішення№1234 002рішення№1234 003

Прес-служба ДП «Львіввугілля»