Контакти

ДП «Львіввугілля»

E-mail: lvug@bis.net.ua

тел. +38(03257)2-32-39

Гаряча лінія

Телефон для звернення громадян та працівників

тел. +38(03257)2-04-59

E-mail адрес для листів гарячої лінії:

lvug-gariacha@meta.ua

Відповіді на звернення можна прочитати в розділі інформація або за вказаним посиланням

Відповіді

Авторизація
Календар
Лютий 2021
П В С Ч П С Н
« Січ   Бер »
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
Архів

17 лютого на Львівщині перебували в.о начальника Управління охорони праці, промислової безпеки та цивільного захисту Міністерства енергетики України Ігор Ященко та начальник Центрального штабу Державної воєнізованої гірничорятувальної служби Володимир Макаренко, заступник начальника ЦШ ДВГРС Віктор Григоренко. Мета робочої поїздки – перевірка готовності Львівсько-Волинського ВГРЗ до виконання покладених на нього завдань та дотримання заходів із попередження надзвичайних ситуацій шахтами Львівської та Волинської областей.
Високопосадовці ознайомилися з матеріально-технічною базою оперативного взводу та штабом ЛВ ВГРЗ.

2сайт
Згодом у ДП «Львіввугілля» відбулася нарада за участі керівника ДП «Львіввугілля» Олега Акімова, в.о. технічного директора Олександра Сафонова, заступника генерального директора з охорони праці Валерія Соколовського, директорів і головних інженерів шахт. У роботі наради також взяв участь й в.о. генерального директора ДП «Волиньвугілля» Юрій Ключковський.
Йшлося про виконання програм покращення протипожежного захисту поверхневих комплексів і гірничих виробок, удосконалення систем вентиляції та підвищення ефективності провітрювання гірничих виробок шахт, а також про дотримання заходів з попередження надзвичайних ситуацій.
В.о начальника Управління охорони праці, промислової безпеки та цивільного захисту Міністерства енергетики України Ігор Ященко зазначив, що співпраця ДП «Львіввугілля» із гірничорятувальним загоном – на високому рівні. Керівник ЦШ ДВГРС Володимир Макаренко подякував адміністрації держпідприємства за повне порозуміння та належний стан розрахунків з ЛВ ВГРЗ.

1сайт
Перший керівник ДП «Львіввугілля» Олег Акімов, у свою чергу, відзначив, що, яким би складним не був фінансовий стан держпідприємства, постійно виділяються кошти на оплату послуг і робіт, які виконують гірничорятувальники. Усі рекомендації шахтних гірничорятувальних станцій, профілактичної та депресійної служб ЛВ ВГРЗ виконуються працівниками шахт.
У підсумку Ігор Ященко відмітив, що на сьогодні ДП «Львіввугілля» серед державного сектору вугільної галузі найповніше виконує заходи з протипожежного захисту.
- Стан охорони праці та безпека вугільного виробництва – постійно на контролі Міненерго. На сьогодні ДП «Львіввугілля» серед державного сектору вугільної галузі найповніше виконує заходи з протипожежного захисту, – наголосив на завершення наради Ігор Олексійович. – Сподіваюся, що й у подальшому на підвищення рівня промислової безпеки будуть задіяні усі внутрішні резерви, вестиметься пошук конструктивних рішень та ліквідовуватимуться «вузькі місця». Хотілось би, щоб співпраця шахт держпідприємства і ЛВ ВГРЗ завжди тривала переважно у рамках профілактики аварій і надзвичайних ситуацій.