Контакти

ДП «Львіввугілля»

E-mail: lvug@bis.net.ua

тел. +38(03257)2-32-39

Гаряча лінія

Телефон для звернення громадян та працівників

тел. +38(03257)2-04-59

E-mail адрес для листів гарячої лінії:

lvug-gariacha@meta.ua

Відповіді на звернення можна прочитати в розділі інформація або за вказаним посиланням

Відповіді

Календар
Жовтень 2021
П В С Ч П С Н
« Вер    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Авторизація
Архів

29-30 вересня у Києві відбулося засідання Ради голів Незалежної профспілки гірників України.

Участь у роботі Ради взяли і голови первинних профспілкових організацій шахт ДП «Львіввугілля».

нпгу2

Одним з головних питань на розгяді була заборгованість із зарплати перед гірниками держшахт.

З ініціативи голови НПГУ Михайла Волинця відбулися зустрічі з Міністром енергетики України Германом Галущенком і його заступниками. Голови регіональних профспілок задавали питання щодо погашення заборгованості із заробітної плати, фінансування галузі на наступний рік, заходів з охорони праці, трансформації вугільних регіонів, реформування вугільної галузі тощо.

нпгу1

Зокрема, профспілківців обурює відсутність достатнього бюджетного фінансування вугільної галузі, що призводить до занепаду виробництва і хронічної несвоєчасної невиплати зарплат, неналежного стану охорони праці, а також те, що прийнята Урядом Концепція Державної цільової програми справедливої трансформації вугільних регіонів України не обговорена з профспілками.

нпгу

Міністр енергетики повідомив, що у вівторок 5 жовтня у парламенті очікується розгляд змін до держбюджету, у тому числі і збільшення фінансування за статтею «Реструктуризація вугільної галузі». Позиція Міненерго: для виплати зарплати шахтарям у 2021 році і повного погашення цьогорічної заборгованості необхідно 2,1 млрд грн Проте у проект закону закладена значно менша сума.

нпгу3

Є також проект Закону про внесення змін до Закону України “Про Державний бюджет України на 2021 рік” (щодо погашення заборгованості та виплати поточної заробітної плати працівникам державних вугледобувних вугільної підприємств), який передбачає збільшення видатків загального фонду державного бюджету за бюджетною програмою «Реструктуризація вугільної галузі» на 2,4 млрд грн для погашення заборгованості та виплати поточної заробітної плати працівникам державних вугледобувних підприємств. Проте чи підтримають його депутати – прогнозувати важко.

Конкретних відповідей, коли можна очікувати якогось фінансування на виплату зарплати чи то з бюджету, чи то з розрахунків за відвантажене у попередні періоди вугілля, профспілківці не отримали.