Контакти

ДП «Львіввугілля»

E-mail: lvug@bis.net.ua

тел. +38(03257)2-32-39

Гаряча лінія

Телефон для звернення громадян та працівників

тел. +38(03257)2-04-59

E-mail адрес для листів гарячої лінії:

lvug-gariacha@meta.ua

Відповіді на звернення можна прочитати в розділі інформація або за вказаним посиланням

Відповіді

Календар
Листопад 2021
П В С Ч П С Н
« Жов    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  
Авторизація
Архів

Головний геолог ДП «Львіввугілля» Володимир Лазар узяв участь у міжнародній конференції з доповіддю щодо моніторингу стану підземних вод у районі діяльності шахт Прибужжя.

9-10 листопада у рамках міжнародного проєкту «EU-WATERRES: Європейська інтегрована система управління транскордонними підземними водними ресурсами та антропогенними небезпеками» в межах прикордонної з Польщею зони Львівської області відбулася онлайн-конференція. Учасники – Польський геологічний інститут, ДП «Західукргеологія», Інститут геології і геохімії горючих копалин НАН України, ДП «Українська геологічна компанія», представники Естонії, Латвії, Норвегії тощо.

конф-сайт

Оскільки біля кордону з Польщею працюють шахти ДП «Львіввугілля», до участі у конференції запрошено Володимира Лазаря.

Головний геолог держпідприємства інформував, зокрема, що  у ДП «Львіввугілля» вже сім років діє програма з моніторингу підземних вод. Проводяться спостереження за рівневим режимом четвертинного, верхньокрейдового та карбонового водоносних горизонтів. Відбираються й лабораторно досліджуються проби з цих горизонтів. Таким чином ведеться моніторинг – як змінюється хімізм підземних вод у районі діяльності шахт.

сайт-лазар

Геологорозвідувальна експедиція формує звіт з оцінки впливу на навколишнє середовище за даними цього моніторингу.

На основі такого звіту ДП «Львіввугілля» проводить комплекс робіт на гірничих відводах шахт для зменшення негативного впливу на довкілля.

Учасники конференції позитивно оцінили практичний досвід держпідприємства та запропонували співпрацю для покращення екологічного стану Червоноградського гірничопромислового району.