Контакти

ДО ДЕЯКИХ РОЗДІЛІВ САЙТУ ІНФОРМАЦІЯ

ТИМЧАСОВО

ОБМЕЖЕНА

E-mail: lvug@bis.net.ua

тел. +38(03257)2-32-39

Гаряча лінія

ПОВІДОМИТИ ПРО КОРУПЦІЮ

Телефон для звернення:

+38(03257)2-04-59

Календар
Жовтень 2023
П В С Ч П С Н
« Вер   Лис »
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  
Авторизація
Архів

Керівник  ДП «Львіввугілля» Вадим Крась взяв участь у засіданні Президії Львівської територіальної організації ППВПУ щодо підготовки шахт держпідприємства до роботи в осінньо-зимовий період 2023-2024 років.

президія

Відповідно до постанови профспілки, станом на жовтень більшістю підприємств проведено найбільший за останні роки обсяг робіт щодо підготовки шахт і підприємств до роботи взимку. Детально проаналізовано готовність кожного підприємства, озвучені зауваження. Серед основних потреб – забезпечення в повній мірі працівників спецодягом, теплою білизною, взуттям, ЗІЗ.

Усі проблемні питання – на контролі адміністрації ДП “Львіввугілля”. Як зазначив головний механік держпідприємства Руслан Немирка, були роз­роблені та затверджені орга­нізаційно-технічні заходи, в яких передбачені графіки виконання робіт та придбання необхідних обладнання і матеріалів для виконання підготовчих робіт. На вугіль­них підприємствах протягом підго­товчого пе­ріоду проведено ремонт кот­лів, калори­ферних установок, димо­сосів, циклонів, живильних насосів, теплових мереж, дахів тощо. На сьогодні заплановані роботи переважно виконані. Підприємствам видано паспорти готовності. У відокремлених підрозділах техради поокремо визначають, коли розпочати опалювальний сезон.президія2

Щодо спецодягу і ЗІЗ, то заступник генерального директора з охорони праці Валерій Соколовський інформував: держпідприємство закуповує виключно через систему Прозорро. Постачальників якісних, сертифікованих засобів індивідуального захисту бракує, адже більшість профільних виробництв були на окупованих нині територіях. Придбані останнім часом гумові чоботи, онучі, рукавиці, мило, наколінники, спецодяг розподіляються відповідно до потреб шахт і підприємств. Якість спецодягу і ЗІЗ, що закуповується, контролюється спільно з представниками профспілки – перед укладанням угоди на постачання надається контрольний екземпляр продукції і ретельно вивчається фахівцями.

Відповідним службам шахт і підприємств доручено провести опалювальний сезон відповідно до санітарних норм.