Контакти

ДО ДЕЯКИХ РОЗДІЛІВ САЙТУ ІНФОРМАЦІЯ

ТИМЧАСОВО

ОБМЕЖЕНА

E-mail: lvug@bis.net.ua

тел. +38(03257)2-32-39

Гаряча лінія

ПОВІДОМИТИ ПРО КОРУПЦІЮ

Телефон для звернення:

+38(03257)2-04-59

Календар
Жовтень 2023
П В С Ч П С Н
« Вер   Лис »
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  
Авторизація
Архів

11

Сьогодні у Червонограді відкрито Офіс шахтаря. Цей проект реалізовано за ініціативи начальника Львівської обласної військової адміністрації Максима Козицького та його радника Ореста Кавецького.

Всечесні отці благословили нове починання і освятили приміщення Офісу.

У відкритті взяли участь керівник ДП “Львіввугілля” Вадим Крась, голова ЛТО ППВПУ Степан Ярема, заступник голови РО НПГУ м. Червонограда Віктор Оренчук, гірники і представники профспілок шахт.

Мета проекту – надання консультаційної і юридичної підтримки шахтарям Львівщини. У партнерстві з роботодавцями, місцевою владою та громадськими організаціями Офіс шахтаря планує сприяти сталому розвитку регіону та зменшенню негативного впливу вугільної промисловості на довкілля.

 У Офісі шахтаря юристи прийматимуть звернення з широкого кола питань від осіб, які потребують соціальної або юридичної підтримки.

Орест Кавецький привітав команду Офісу з відкриттям, подарував ікону покровительки гірників св. Варвари та висловив впевненість, що Офіс, об’єднавши зусилля з профспілками та адміністрацією ДП “Львіввугілля”, результативно працюватиме на благо шахтарів.

8

Керівник ДП “Львіввугілля” Вадим Крась зазначив, що ця ініціатива – на часі вже давно. Шахтарям потрібні підтримка та соціальне партнерство. У вирішенні багатьох складних питань вугільної галузі, які  виходять за рівень впливу ДП ”Львіввугілля”, з якими потрібно звертатися до посадовців усіх рівнів, – гірникам потрібна підтримка. Офіс шахтаря, за сприяння Львівської обласної військової адміністрації, зможе долучити до вирішення цих питань фахівців з різних сфер і владних кабінетів, тому соціальна захищеність гірників зросте.

Представники шахтарських профспілок побажали команді Офісу шахтаря плідної співпраці з шахтарської спільнотою.