Контакти

ДО ДЕЯКИХ РОЗДІЛІВ САЙТУ ІНФОРМАЦІЯ

ТИМЧАСОВО

ОБМЕЖЕНА

E-mail: lvug@bis.net.ua

тел. +38(03257)2-32-39

Гаряча лінія

ПОВІДОМИТИ ПРО КОРУПЦІЮ

Телефон для звернення:

+38(03257)2-04-59

Календар
Січень 2024
П В С Ч П С Н
« Гру   Лют »
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  
Авторизація
Архів

Сьогодні ОЛК “Ровесник” з робочим візитом відвідали директор GIZ Ukraine Даніель Буше, голова Регіонального Офісу GIZ в Червонограді Галина Литвин, голова Червоноградської РВА Андрій Дяченко і заступник директора Департамента економічного розвитку Львівської ОВА Вадим Табакера.

Разом з керівником ДП “Львіввугілля” Вадимом Красем вони оглянули територію, лікувальну базу оздоровниці та корпус, до ремонту якого долучиться GIZ.

сайт-ров

Нагадаємо, що з початку повномасштабної війни оздоровчо-лікувальний комплекс “Ровесник” надав прихисток понад тисячі внутрішньо переміщених осіб. Частина з них мешкає там і досі. Відповідно до укладеного Департаментом економічної політики Львівської ОВА, ДП “Львіввугілля”, ОЛК “Ровесник”, ГО “Європейський діалог” меморандуму про співпрацю та взаєморозуміння, в ОЛК “Ровесник” впроваджується проєкт «Гідні та екологічні умови проживання для ВПО, які проживають у Червоноградському вугільному мікрорайоні». Він реалізується ГО «Європейський діалог» за фінансової підтримки Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ) за дорученням Федерального міністерства економіки і захисту клімату Німеччини (BMWK).

Підсумовуючи візит, Даніель Буше висловив впевненість, що реалізація цього проєкту стане успішним кейсом для GIZ:

- Важливо побачити і зрозуміти, які є потреби та з чим можна допомогти. Тоді результат слугуватиме за приклад ефективного партнерства у сфері міжнародної співпраці.

Андрій Дяченко відзначив значимість і потрібність допомоги GIZ внутрішньо переміщеним особам Червоноградського району, а також вдалу реалізацію проектів у рамках справедливої трансформації вугільного регіону.

Вадим Крась подякував директору GIZ Ukraine за підтримку України. Зараз триває активна співпраця з ДП “Львіввугілля” у наданні консультаційної допомоги для цивілізованого закриття шахти “Великомостівська”, яка вичерпала запаси. Покращення умов проживання ВПО в ОЛК “Ровесник” – важливий соціальний проєкт для підтримки постраждалих від війни українців.