Контакти

ДО ДЕЯКИХ РОЗДІЛІВ САЙТУ ІНФОРМАЦІЯ

ТИМЧАСОВО

ОБМЕЖЕНА

E-mail: lvug@bis.net.ua

тел. +38(03257)2-32-39

Гаряча лінія

ПОВІДОМИТИ ПРО КОРУПЦІЮ

Телефон для звернення:

+38(03257)2-04-59

Календар
Березень 2024
П В С Ч П С Н
« Лют   Кві »
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Авторизація
Архів

Червоноградський учбо­во-курсовий комбінат ДП “Львівву­гілля” – центр підготовки гірничих кадрів, який надає професійну освіту, був створений у 1975 році на базі гірничо-професійної школи. З того часу тут успішно здійснюють підготовку робітничих кадрів, перекваліфікацію робітників та проводять навчання з охорони праці. Для проведення професійно-технічного навчання ДП «Львіввугілля» організувало відповідну базу – це аудиторії, лабораторії, майстерні та унікальний учбовий полігон – імітація шахти із діючими машинами і механізмами.

Працівники шахт та інших підприємств, скеровані на навчання з відривом від виробництва, здобувають теоретичну підготовку за денною формою навчання. Згодом застосовують на практиці набуті знання спочатку на навчальному полігоні, а потім вже безпосередньо у шахті, під наглядом досвідченого наставника.

Зараз на шахтах і підприємствах ДП “Львіввугілля” є значна потреба у нових робітниках. Проводиться прийом працівників без досвіду роботи. Професійна двомісячна підготовка здійснюється за рахунок підприємства. Здобувачі професійної (професійно-технічної) освіти за денною формою під час навчання мають підставу для відстрочки і не підлягають призову на військову службу під час мобілізації. У подальшому працівники підприємств, установ і організацій паливно-енергетичного комплексу, перелік яких затверджується Міненерго, підлягають бронюванню незалежно від військового звання, віку та військово-облікової спеціальності. За консультацією звертайтеся за тел.: +38 068 615 27 92

сайт1

У березні в УКК відбувається навчання груп електрослюсарів підземних, гірників з ремонту гірничих виробок і гірників підземних-машиністів підземних установок.

сайт2

Серед групи за останньою спеціальністю чимало жінок. Одна з них, Наталія (на фото), працювала у зовсім іншій сфері, й пошук стабільної офіційної роботи привів її на шахту. Перший спуск не злякав, і зараз вона старанно опановує нову професію.

Марія багато років пропрацювала на дільниці техкомплексу, каже, що спуститися у шахту – це була її мрія й радіє, що близька до її втілення. Ще одна Наталія теж має досвід роботи на шахтній поверхні. Здобуває підземну спеціальність, щоб отримувати вищу зарплатню і пільговий стаж. Варто зауважити, що для здобувачів професійної освіти на підземні спеціальності проводиться п’ятиденний вступний інструктаж з охорони праці, під час якого відбувається спуск у шахту і ознайомлення з гірничими виробками, щоб було розуміння, чи зможуть працювати у підземних умовах.