Контакти

Завідувач відділу інтернет сайту

тел. +38(03257)2-32-39

E-mail:

shahtar_galich@meta.ua

Гаряча лінія

Телефон для звернення громадян та працівників

тел. +38(03257)2-04-59

E-mail адрес для листів гарячої лінії:

lvug-gariacha@meta.ua

Відповіді на звернення можна прочитати в розділі інформація або за вказаним посиланням

Відповіді

Авторизація
Календар
Липень 2016
П В С Ч П С Н
« Чер   Сер »
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Архів

23 червня у Червоноградському гірничо-економіч­ному коледжі відбувся перший захист дип­ломів спе­ціалістів і магістрів за спеціальністю “Роз­робка родо­вищ та видобування корисних копалин”. Студенти на­вчались три роки на бакалавра і рік або ж півтора на спеціаліста і магістра. Також цього дня відбувся захист бакалаврів: студенти мали державний іспит і, відпо­відно, здобули перший у коледжі ступінь за напрямком підготовки “гірництво”. Наступна схо­динка для них – спеціаліст і магістр, як для тих студентів, котрі щойно захистили дипломи.IMG_3915

 - Це визначний день у їх житті, – зазначив директор Західного локального центру дистанційного заочного на­вчання Національного універ­ситету водного господарства та природокористування м. Рівне Валерій Корнієнко. – Надалі молоді люди мають можли­вість роз­винути себе в обраній спеціа­льності або на вироб­ництві, або йти далі в науку, в аспірантуру…

- Дякуючи директору коледжу Любомиру Сольвару, колек­тиву викладачів, чудовій базі коледжу та високому рівню викладання дисциплін, – на­голосив Валерій Корнієнко, – у Червонограді є можливість готувати добрих фахівців. Вони надалі продовжують навчан­ня у вищій школі – Рівненсь­кому національному універси­теті, зокрема.

- Коледж закладає міцні під­валини знань, – акцентував він, – тому студенти долають наступні сходинки впевнено і успішно. Це яскраво проде­монстрував захист дипломів спеціалістів і магістрів Рів­ненського університету. Усі 20 випускників продемонстрували гарні знання. Оцінки – лише від­мінні та добрі, “трійок” – нема. Працевлаштування – широ­кого діапазону: від вугільних шахт до відкритих родовищ.

Високо оцінив рівень знань і підготовки червоноградських студентів доктор технічних наук, професор Національ­ного гірничого університету м. Дніпро, завідувач відділом інституту геотехнічної механіки Академії наук України Воло­димир Надутий. Він у Червоно­граді вперше і був подиво­ваний навчальною лабора­торною програмною базою коледжу. Вона краща, ніж у вузах Дніпра. Підготовка сту­дентів у Червонограді на гірничі спеціальності на дуже високому рівні. Звідси, певен, і починається активне воло­діння обраною професією.

Дипломні роботи випуск­ників, до речі, тематично орієн­тували на модернізацію обладнання, вдосконалення технологій виробництва, тобто впевнено “заглядали” у майбутнє.

Світлана РАТУШНЯК

За матеріалами газети «Новини Прибужжя»