Контакти

Завідувач відділу інтернет сайту

тел. +38(03257)2-32-39

E-mail:

shahtar_galich@meta.ua

Гаряча лінія

Телефон для звернення громадян та працівників

тел. +38(03257)2-04-59

E-mail адрес для листів гарячої лінії:

lvug-gariacha@meta.ua

Відповіді на звернення можна прочитати в розділі інформація або за вказаним посиланням

Відповіді

Авторизація
Календар
Липень 2016
П В С Ч П С Н
« Чер   Сер »
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Архів

Літня пора – час відпусток і ка­нікул. Дітлахи забувають про щіль­ний шкільний графік та вдосталь насо­лод­жую­ться своїми захоплен­ня­­ми, інтересами та просто відпо­чин­ком. DSC00080

Звичайно, для дитини літня по­дорож з родиною є довгоочіку­ваною подією, але чим же зайнятися ма­ле­чі, поки батьки, в тому числі й вліт­­­ку, заробляють на цей відпо­чи­нок? Варіантів багато: залиши­тися в місті, отримавши ключі від квартири і вка­зівки від дорослих, як себе поводити вдома та на ву­лиці, заві­та­ти в гос­­ті до дідуся і ба­бусі або відвідува­ти літні табори при школах.

Однак можна піти й іншим шляхом-обрати дитячий табір відпочинку і оз­до­ровлення, придбати путівку та від­пра­вити дитину під опіку досвід­чених фахівців – вихователів та лікарів. На Львівщині таким мальовничим ку­точ­ком є оздоровчо-лікувальний комплекс “Ровесник” ДП “Львіввугілля”. Вже бли­зько тридцяти років ця оздоровниця при­й­має на відпочинок школярів у свої ком­фортні будиночки-котеджі, що не­подалік річки Західний Буг та запаш­ного хвойного лісу. Цьогоріч влітку,окрім малечі з Львівщини та шахтарського Чер­вонограда, тут відпочинуть, наберуться сили та енергії близько двох з по­ловиною тисяч дітей з різних куточків України – Київщини, Луганщини, Львівщини.

Заклад вищої атестаційної категорії “Ровесник” відомий не лише на теренах Галичини, а й в Україні в цілому. Тут при­й­мають дітей упродовж літа. Під час канікул для школярів розроблені гра­фіки заїздів – у відпочинкову зміну тривалість 14 днів (шість заїздів) та са­наторну (21 день, чотири заїзди). А, ко­ли батьки ще гадають куди подіти ди­тину влітку, до послуг програма денного пе­ребування дітей “Поки мама на ро­боті”, яка діє у таборі вже п’ятий рік по­спіль. Лікарі склали розклад дня з ура­­­­ху­ванням потреб дитячого орга­­нізму, який передбачає максимальне перебу­вання дітей на свіжому по­вітрі, повно­цінне збалансоване харчуван­ня, після­обідній відпочинок, заняття фіз­­­ку­­льтурою і спортом. Тобто створені всі умо­ви для правильного біологічного ритму життя дитини.

До дитячих послуг добре спла­нова­не дозвілля – різноманітні розваги, екс­курсії історичними місцями Галичини (Кре­­хівський монастир, місто Львів, на Козацькі могили в Берестечко). Школярі зможуть відвідати промислові підпри­ємства м.Червонограда та ознайо­ми­ти­­ся з історією шахтарського краю у му­зеї “Шахтарська слава” ДП “Львів­­вугілля”. У таборі діють гуртки та клуби за інтересами, а у англомовній школі д­і­ти поглиблюють знання з англійської мови.

- Найефективніше оздоровлення – це профілактика,а відпочинок у нашому та­борі допомагає дитячому організму зміцнити своє здоров’я,особливо влітку під час теплих і лагідних сонячних днів, – говорить директор ОЛК “Ровесник” Ва­силь Карвацький. – Заходи в дитячому таборі збалансовані так, щоб розвивати та зміцнювати у дитини не тільки фізичний, а й психологічний стан, підви­щувати концентрацію уваги, посилюва­ти здатність до навчання. І саме до­з­вілля організоване так, щоб дитина у спілкуванні з оточуючими знімала по­чуття напруги, роздратованості та вто­ми.

У “Ровеснику” дітей не обмежують лише відпочинком і дозвіллям. За призначенням лікарів школярі проходять різноманітні фізіотерапевтичні проце­дури, лікувальні масажі та ванни. При потребі відвідують соляну шахту (спе­леотерапія) та басейн.

А загалом директор закладу та пе­дагоги впевнені,що найголовніше це на­лаштувати дитину на активний, твор­чий та веселий відпочинок у таборі. Побільше бувати на природі, відві­ду­вати гуртки за інтересами, брати участь у підготовці різноманітних за­ходів, гра­ти у футбол, настільний те­ніс, во­лей­бол. Одним словом, до­ма­гатися, щоб час, який школярі проводять поза до­мівкою, був використаний з користю.DSC09823

До цього додам, що у день від­к­рит­тя першої табірної зміни 7 червня від­булася цікава акція під назвою “Пенз­лик миру”, в  якій взяли участь гос­ті свя­та. Яскраві малюнки теплого сонця, синього неба, рідної землі та ук­ра­їн­ської символіки довели,що любов до України живе в кожному із нас, її не мож­на висловити словами, вона від­чувається серцем.

Лариса ГУМЕНЮК

На фото: під час відкриття першої табірної зміни.