Контакти

Завідувач відділу інтернет сайту

тел. +38(03257)2-32-39

E-mail:

shahtar_galich@meta.ua

Гаряча лінія

Телефон для звернення громадян та працівників

тел. +38(03257)2-04-59

E-mail адрес для листів гарячої лінії:

lvug-gariacha@meta.ua

Відповіді на звернення можна прочитати в розділі інформація або за вказаним посиланням

Відповіді

Авторизація
Календар
Липень 2016
П В С Ч П С Н
« Чер   Сер »
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Архів

Скоп2Одного травневого дня мене ра­зом з місцевими бахмутськими пое­та­ми запросили у бойовий під­роз­діл, що дислокується неподалік міс­та. Цікавим моментом цієї події було те, що я зустрів земляка-шахтаря з Червонограда.

Воїн Віктор Скоп (на фото), який донедавна працював на шахті “Сте­пова” і мирно по­вертався з робочих змін під крило рідної домівки (хоч такою до­мівкою для шахтаря є гуртожиток), ніколи б не міг збагнути, що у свої сорок стане вій­сь­ковим. Чоловік не шукав для  себе яко­­­гось захисту від призову. Хоча і знав: війна – це не забавка. Колектив шахти взяв під опіку воїна і його сім’ю, який ось уже понад рік ви­конує  свій війсь­ко­вий обов’язок перед Україною.

Шахтар відмінно володіє військо­вою  професією розвідника-сапера у групі інженерного забезпечення 54-ої окремої моторизованої бригади. А це чи не найнебезпечніша робота на війні. Практично кожного дня з бойовими то­варишами бере участь у розмінуванні доріг, лісосмуг, підходів до ліній елект­ро­передач, степових стежок та прохо­дів для військових. А також знешкоджує нерозірвані ворожі снаряди. На його ра­хун­ку є чимала кількість розміно­ва­них одиниць вибухонебезпечного на­чиння. При скупій на слова розмові Вік­тор зіз­нав­ся, що рідні не знають чим він зай­ма­є­ться у війську. Не хоче, щоб вдо­ма хвилювалися дружина і діти.

За відмінно виконані бойові зав­дання неодноразово отримував подяку від командування, а також коротко­термінову відпустку додому. Я запитав, чи не виявив Віктор бажання залиши­тися на контрактну службу, адже тут про­понують навіть більшу зарплатню ніж на шахті. На що воїн відповів, що вдо­ма на нього чекають рідні та друзі по роботі. А, якщо буде така потреба, то через де­який час може знову стати в ряди за­хисників.

На прощання Віктор попросив через газету “Гірник” подя­кувати керівництву, профспілкам та працівникам шахти “Сте­­пова” за неоці­ненну допомогу вої­нам, які виконують свій обов’язок у зоні проведення АТО.

Ігор ДАХ,

спецкор газети”Гірник”