Контакти

ДП «Львіввугілля»

E-mail: lvug@bis.net.ua

тел. +38(03257)2-32-39

Гаряча лінія

Телефон для звернення громадян та працівників

тел. +38(03257)2-04-59

E-mail адрес для листів гарячої лінії:

lvug-gariacha@meta.ua

Відповіді на звернення можна прочитати в розділі інформація або за вказаним посиланням

Відповіді

Авторизація
Календар
Вересень 2016
П В С Ч П С Н
« Сер   Жов »
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  
Архів

кінахЮрій КІНАХ – учень електрослюсаря вуглевидобувної дільниці шахти “Відродження”:

- Сьогодні гірникам доводиться працювати у вкрай напруженій об­становці – несвоєчасна виплата зар­плати, немає нової техніки для ро­боти… Мені здається, що в деякій м­і­рі губиться престижність шахтарської праці, а  цього допустити не мож­­­на. Ад­же  хто, як  не  шахтарі  за­хис­тять свої родини на вугільному фронті? На жаль, і на Сході України шахтарям теж доводиться від­стоювати кордони української землі.

Я цього року став студентом гір­ни­­чої спеціальності  у Рівнен­ському національному університеті водного господарства та природоко­ристуван­ня й сподіваюсь на те, що шахти Ль­вівщини будуть працювати, і мої знання знадобляться.

Олег-ЛОТОЦЬКИЙОлег ЛОТОЦЬКИЙ – підземний гірник дільниці шахтного транспорту шахти “Степова”:

- Після школи поступив у Черво­ноградський гірничо-еконо­міч­­ний ко­ледж. Ще під час навчання про­слу­хав курс та отримав посвід­чення в Учбово-курсовому комбінаті, тому до роботи прис­тупив од­разу.

Мені пощастило пра­цю­вати на од­­ному підприємстві зі своїми бать­ка­ми. Мій тато Володи­мир Осипович бага­то років на ДШТ, маши­ністом під­земних установок, й перші на­ста­нови у роботі  під  землею отримав, звіс­но, від нього. Мати Ірина Йо­си­пів­на – поверхневий гір­ник техкомп­лексу.

Роз­повіді про шах­ту чув з дитинс­тва, а коли сам спус­тився в забій – враження не пе­редати словами. Пра­цюю зов­сім не­багато часу, але від­ чуваю – ця робота для мене.

За матеріалами газети «Гірник»