Контакти

ДП «Львіввугілля»

E-mail: lvug@bis.net.ua

тел. +38(03257)2-32-39

Гаряча лінія

Телефон для звернення громадян та працівників

тел. +38(03257)2-04-59

E-mail адрес для листів гарячої лінії:

lvug-gariacha@meta.ua

Відповіді на звернення можна прочитати в розділі інформація або за вказаним посиланням

Відповіді

Авторизація
Календар
Вересень 2016
П В С Ч П С Н
« Сер   Жов »
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  
Архів

P9300008Основою роботи науково-технічної бібліотеки є обслуговування читачів. За перше півріччя 2016 року бібліотеку відвідало  304 абонементи. Це студенти Червоноградського гірничо-економічного коледжу та гірничо-будівельного ліцею, студенти-заочники Дніпропетровського гірничого університету, Львівського національного університету імені Івана Франка та інших вищих навчальних закладів. Книжковий фонд бібліотеки – це понад 40 тисяч книг, основу з яких складають книги з гірничої справи. Посібниками з правил безпеки у вугільних шахтах користуються курсанти Червоноградського учбово-курсового комбінату. В бібліотеці є широкий вибір книг: від гірничої справи, геології, охорони праці у вугільних шахтах до економіки підприємств, фінансів, статистики, екології, психології, безпеки життєдіяльності.

У 2016 році проводилася і надалі проводиться поквартальна передплата галузевих і місцевих видань для апарату управління ДП «Львіввугілля». Також ведеться контроль по передплаті у відокремлених підрозділах ДП «Львіввугілля».

Проводиться прийом і видача адресатам службових документів між ДП «Львіввугілля» та відокремленими підрозділами (шахти, допоміжні підприємства).

Починаючи з 2014 року щомісяця розсилаються газети «Гірник» ДП «Львіввугілля». Понад 150 чоловік заслужених шахтарів і ветеранів праці отримують черговий номер часопису. У своїх листах вони щиро дякують редакції газети «Гірник», що про них пам’ятають, і з нетерпінням чекають наступного номера газети. Також бібліотеку відвідують пенсіонери-шахтарі. Тут вони також отримують газету «Гірник».

У науково-технічній бібліотеці проходять виставки до пам’ятних дат. Так у 2015 році відзначалося 200-річчя з дня народження автора Гімну України М.Вербицького. Діє 6 книжкових виставок: дві з гірничих професій, «Шахтарі в зоні АТО», яка поновлюється новими матеріалами, «Звитяга шахтарської праці», «Україна моя калина», «Ми всі – родина українська».

Ведеться картотека газетно-журнальних статей, щодо діяльності ДП «Львіввугілля». Протягом І півріччя 2016 року у бібліотеці було проведено 10 нарад спеціалістів. Це наради з охорони праці, наради енерго-механічної служби, проводилися наради головним геологом ДП «Львіввугілля».

Щороку перед визначними державними святами (Новий рік, Різдво, Великдень, День Незалежності, День шахтаря) проводиться великий об’єм роботи по оформленню і роздруку вітальних листівок. 360 листівок адресуються мобілізованим та демобілізованим шахтарям – воїнам АТО, заслуженим шахтарям та ветеранам праці, посадовим особам галузі, області, регіону.

Від щирого серця вітаємо бібліотечних працівників з Всеукраїнським днем бібліотек і бажаємо успіхів у вашій благородній просвітницькій справі. Міцного здоров’я, щастя та благополуччя вам і вашим родинам.

Прес-служба ДП «Львіввугілля»